“bardzo smacznie i bez nadęcia :)”
Tel Aviv Urban Food — recenzja

Tel Aviv Urban Food
Nr 94 wśród 3 532 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Wegetariańska restauracja Tel Aviv Food & Wine powstała w 2010 roku jako niewielkie bistro. "Tel-Aviv jest miejscem które powstało z radości i fascynacji. Fascynacji tym prawdziwym Tel-Aviv’em, miastem które jest jednym z najbardziej wibrujących miast na świecie." - wyznaje Malka Kafka, właścicielka i założycielka restauracji. Obecnie Tel Aviv Food & Wine jest kultowym miejscem w centrum Warszawy. Zgodnie z filozofią vegan fine dining oferuje roślinne, bezglutenowe i bezcukrowe posiłki o najwyższej jakości - zdrowe, wyszukane i pięknie podane.
Zrecenzowano 4 maja 2019

najlepszą reklamą jest chęć powrotu kolejny raz do tej samej lokalizacji i muszę przyznać, że z chęcią tam wrócę jeszcze nie raz.
w lokalu dość ciasno a w okolicy ciężko zaparkować to tyle z nieistotnych minusów.
zostaliśmy obsłużeni przez bardzo miłą panią kelner - naprawdę super atmosfera,
a co najważniejsze jedzenie mega. pierwszy raz jadłem coś bez mięsna i byłem sceptyczny ale muszę przyznać, że zostałem pozytywnie zaskoczony.

Dziękujemy, macwawalove
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TLV_TEAM, Public Relations Manager, Tel Aviv Urban FoodOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzięki Maciej bardzo bardzo, jest trochę ciasno to fakt, ale tak właśnie jest w knajpach w Tel Avivie! A jeśli chodzi o parkowanie - to najlepiej zawsze złapać tramwaj do nas, bo niestety (albo stety!) zaparkowanie graniczy z cudem. Widzimy się ponownie mamy nadzieję!

Zrecenzowano 4 maja 2019

Jestem mięsożercą, ale nie samym mięsem człowiek żyje i dlatego często zaglądam do Tel Aviv Urban Food. Bardzo lubię ich falafel!! Wszystkie dania ( a próbowałem już większości) są dobrze doprawione i sycące. Obsługa też na plus!

Dziękujemy, maciejsalceson

Maciej, mega się cieszymy, że mięsożercom też smakuje - to chyba dla nas jeden z najmilszych komplementów, kiedy słyszymy takie słowa <3 Góry falafelków zawsze czekają w pogotowiu jak coś!

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Raj dla wegetarian i wegan- duży wybór pyszności. Sałatka z wegańskim boczkiem świetna- dobrze skomponowane smaku, deski z hummusem, tapenada, warzywami, falafelem i cała masą pysznych dodatków też warte spróbowania. Do tego lemoniady i smothie na orzeźwienie. Obsługa bardzo miła. Wrócę na pewno.

Dziękujemy, ewamerigold

Dziękujemy ślicznie Ewo!!!

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wizycie powiedziałem do swojej dziewczyny: jakbyś robiła mi na codzień takie rzeczy, to mógłbym zostać weganem :))) świetne połączenia smaków, wszystko sprytnie i ładnie podane. Będziemy wracać!

Dziękujemy, marioinauer

Dzięki mięsożerco :)))! Możesz zostać i wpadać do nas codziennie!

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie mega wielkie wow! Ogólnie jestem mięsożercą, ale kuchnia wegańska od zawsze mnie zachwyca. Podczas naszej wizyty w Tel Aviv wybraliśmy paste z orzechów i papryki na start, a później "nie wiem co wybrać" (w misce było wszystko, mega fuzja smaków) oraz kofta (kotleciki wege w sosie pomidorowym, ryż, marchewka plus zielone). Przy każdym kęsie byliśmy w siódmym niebie. Spodziewaliśmy się, że po takim bezmięsnym obiedzie zaraz będziemy głodni, ale nasze pasibrzuchy długi czas były najedzone. Uważam, że jest to jedno z miejsc, do których się wraca!

Dziękujemy, jasiczkens

Dzięęęęęki ogormne! Bo w końcu nasza kuchnia jest dla wszystkich! Nie tylko dla mięsożerców ;) Widzimy się!

Tel Aviv Urban Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tel Aviv Urban Food? Podziel się wrażeniami!