Polecam, w pokoju czysto, w hotelu cicho, łóżko bardzo wygodne. Jedynie goście hotelowi nie stosują się do zasad pobytu - poduszki czuć było dymem papierosowym, choć w hotelu jest zakaz palenia papierosów.

• Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, nataliaB6438MX
Zrecenzowano 6 września 2018

Bardzo przyjemny pokój. Klimatyzowany. TV. Czysto. Brak jedynie wody w butelkach. Pełna elektronika steruje światłem. Śniadania skromne ale smaczne. Winda na kartę. Po wyjściu z hotelu przystanek autobusowy z którego można się dostać w dowolne miejsce w Warszawie. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania stolicy

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Jacek E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech K, Manager, Ibis Budget Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 10 września 2018

Szanowny Jacku E,

jesteśmy wdzięczni za Pana opinię oraz komentarz. Cieszymy się, że docenil Pan naszą lokalizację, hotel faktycznie jest dobrze skomunikowany z całą Warszawą i w prosty sposób można się dostać w dowolne miejsce. Zapraszamy ponownie przy okazji kolejnego pobytu w stolicy.

Pozdrawiam,
Julia Białobrzewska
Dyrektor Operacyjny Hotelu

Zrecenzowano 4 września 2018

W dobrej cenie miły pobyt w hotelu.Dobra lokalizacja blisko lotniska Chopina. Bardzo miła obsługa hotelowa . Pokoje czyste . Smaczne śniadanie . Na pewno odwiedzę ten hotel przy kolejnym pobycie w Warszawie. Polecam.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, krzysztofostaszewski
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Bardzo cichy i bardzo czysto utrzymany hotel. Zarówno pościel jak tez ręczniki czyste. Pokoje posiadają wyposażenie w wygodne łózko. Obsługa recepcji bardzo miła i kulturalna. Polecam ten hotel zarówno na krótki jak tez na długi pobyt.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, T7136HNrob
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech K, Manager, Ibis Budget Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 3 września 2018

Szanowny T7136HNrob,

dziękuję za miłą opinię i komentarz, w szczególności w odniesieniu do obsługi. Zapraszamy ponownie.

Pozdrawiam,
Julia Białobrzewska
Dyrektor Operacyjny Hotelu

Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

Kupiłem 3-dniową rezerwację na lipiec w promocyjnej cenie i po kilku dniach dokupiłem drugą ale pomyłkowo na te same dni tylko że w sierpniu. W rozmowie telefonicznej pomyłka została zauważona ale nic z tym nie zrobiono i po przyjeździe otrzymaliśmy tylko jeden pokój (chociaż były wolne pokoje). Proponowano dopłatę która była dwa razy większa niż zapłacona cena. To samo zaproponowano gdy później chciałem przesunąć o jeden dzień (lub na dowolny termin powakacyjny) tę niewykorzystaną rezerwację. W efekcie 3-dniowy pobyt z dokupionymi śniadaniami przepadł. Faktem jest, że oferta była nierefundowalna ale w te same wakacje przesuwałem pobyty w trzech innych hotelach Ibis Budget (pozdrawiam!) i jakoś nie było żadnych problemów. Hotel generalnie OK: uprzejma załoga na recepcji, czystość średnia (włosy przy odpływie prysznica), drogi parking (w pobliżu są miejsca przy ulicy), dobra lokalizacja i skomunikowanie.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, festivapl