Hotel ok. Trochę zimno w pokoju, ale na szczęście woda pod prysznicem gorąca. Codziennie zmieniają ręczniki i dają mydełko. Brakuje suszarki do włosów i kapci, ale można sobie bez tego poradzić. Obsługa ok. Śniadania w porządku (po 3 dniach monotonne, ale jest wybór) ale mało miejsca, mało stolików. Pokoje jednoosobowe duże. Brakuje wody mineralnej w pokoju, są tylko szklanki. Ogólnie bardzo przyzwoity pokój na wyjazd służbowy. Polecam

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, addtictedtotravel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibis Warszawa R, Front Office Manager, Ibis Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za pozostawioną opinię na temat pobytu w hotelu ibis Budget Warszawa Reduta. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z oferowanych przez ten hotel usług.

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyzwoity hotel z bardzo dobrym śniadaniem. Pokój w standardzie sieci, ale bez rewelacji. Raczej szaro i ponuro. Dania restauracyjne drogie i małe porcje, choć smaczne (kosztowałem karkówkę i makarony). Room servis nie działa Jedzenie dostarczono mi do pokoju, ale już talerza spod drzwi nie zabrano. Ogólnie jak na trzy gwiazdki to polecam w kategoriach budżetowego rozwiązania ze śniadaniem.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Yeschefblog
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibis Warszawa R, Front Office Manager, Ibis Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Yeschefblog,

Dziękuję bardzo za poświęcony czas na napisanie komentarza. Dziękujemy za opinię i jest mi przykro, że jest Pan rozczarowany.

Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo przyzwoity hotel. Bardzo dobra relacja i stosunek jakości do ceny. Personel bardzo uprzejmy i pomocny. Pokoje czyste, zadbane i z niezbędnym wyposażeniem. Jedzenie w restauracji oraz podczas śniadań smaczne i różnorodne, ale bez zbytniej przesady.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, qbi78

Szanowny qbi78,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się z udanego pobytu. Zapraszamy ponownie do naszego hotelu.

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, polecam tę miejscowkę...
Pokój, śniadanie - wszystko w należytym porządku..

Klimatyzacja w pokoju

Tanio, rezerwowalam pokój za 39 zl nocleg dla dwóch osób + śniadanie dodatkowo platne

Dziękujemy, atagag

Szanowna Pani atagag,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się z udanego pobytu i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Pokoje czyste, śniadanie dobre, obsługa bardzo miła, a lokalizacja sprzyja połączeniu pobytu np. z wylotami zagranicznymi. Tak było w moim przypadku. Szkoda tylko, że nie mogłam otrzymać pokoju na końcu korytarza. O 2.30 w nocy ktoś przez ścianę zachowywał się dość głośno. Oczywiście to nie wina hotelu a kultury osobistej gości, ale pewien niesmak pozostał. Przed wylotem byłam już zmęczona, zamiast być zregenerowana po pobycie w dobrym przecież hotelu.......

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, lidiap812

Szanowna Pani lidiap812,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Proszę przyjąć moje przeprosimy za zaistniałe niedogodności. Niestety, nie zawsze uda nam się przydzielić pokoje zgodnie z życzeniami gości. Mam nadzieję, że Pani kolejny pobyt będzie znacznie spokojniejszy.