Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo przyzwoity hotel. Bardzo dobra relacja i stosunek jakości do ceny. Personel bardzo uprzejmy i pomocny. Pokoje czyste, zadbane i z niezbędnym wyposażeniem. Jedzenie w restauracji oraz podczas śniadań smaczne i różnorodne, ale bez zbytniej przesady.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, qbi78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibis Warszawa R, Front Office Manager, Ibis Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny qbi78,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się z udanego pobytu. Zapraszamy ponownie do naszego hotelu.

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, polecam tę miejscowkę...
Pokój, śniadanie - wszystko w należytym porządku..

Klimatyzacja w pokoju

Tanio, rezerwowalam pokój za 39 zl nocleg dla dwóch osób + śniadanie dodatkowo platne

Dziękujemy, atagag

Szanowna Pani atagag,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się z udanego pobytu i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Pokoje czyste, śniadanie dobre, obsługa bardzo miła, a lokalizacja sprzyja połączeniu pobytu np. z wylotami zagranicznymi. Tak było w moim przypadku. Szkoda tylko, że nie mogłam otrzymać pokoju na końcu korytarza. O 2.30 w nocy ktoś przez ścianę zachowywał się dość głośno. Oczywiście to nie wina hotelu a kultury osobistej gości, ale pewien niesmak pozostał. Przed wylotem byłam już zmęczona, zamiast być zregenerowana po pobycie w dobrym przecież hotelu.......

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, lidiap812

Szanowna Pani lidiap812,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Proszę przyjąć moje przeprosimy za zaistniałe niedogodności. Niestety, nie zawsze uda nam się przydzielić pokoje zgodnie z życzeniami gości. Mam nadzieję, że Pani kolejny pobyt będzie znacznie spokojniejszy.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Całkiem przypadkiem musieliśmy z żoną zatrzymać się w hotelu w Warszawie. Wybór padł na ten hotel ze względu na [1] lokalizację i [2] cenę. Wypoczęliśmy: pokój wygodny, dobrze wyposażony, niemal w centrum Warszawy. Śniadanie smaczne i w miarę różnorodne. Chociaż o 22.35 nie mogliśmy już nic zjeść w barze poza odgrzewaną w mikrofali zapiekanką.

Dziękujemy, Mirek M

Szanowny Panie Mirku,

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się z Państwa udanego pobytu. Nasza kuchnia jest czynna tylko do 22:30, stąd też brak możliwości zamówienia dań z karty w późniejszej porze. Zapraszamy do nas ponownie przy kolejnym Państwa pobycie w Warszawie.

Zrecenzowano: 2 września 2019

bardzo dobra lokalizacja, miła i pomocna obsługa, wygodne łóżko, smaczne zróżnicowane śniadanie . Łatwy dojazd do centrum i centrum handlowe w pobliżu gdyby potrzebne były zakupy, spory parking i nie tak ciasny jak w wielu hotelach

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Olelele
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibis Warszawa R, Manager, Ibis Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Witaj Olelele,
dziękuję za poświęcenie chwili i napisanie tych kilku zdań na temat pobytu w ibis Reduta. Bardzo się ciesze, że pobyt był udany i zarówno hotel, obsługa jak i lokalizacja spełniły oczekiwania. Zapraszamy ponownie.
Julia Białobrzewska
Dyrektor Operacyjny Hotelu