Warszawa
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, polecam tę miejscowkę...
Pokój, śniadanie - wszystko w należytym porządku..

Klimatyzacja w pokoju

Tanio, rezerwowalam pokój za 39 zl nocleg dla dwóch osób + śniadanie dodatkowo platne

Dziękujemy, atagag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibis Warszawa R, Front Office Manager, Ibis Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Szanowna Pani atagag,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się z udanego pobytu i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Pokoje czyste, śniadanie dobre, obsługa bardzo miła, a lokalizacja sprzyja połączeniu pobytu np. z wylotami zagranicznymi. Tak było w moim przypadku. Szkoda tylko, że nie mogłam otrzymać pokoju na końcu korytarza. O 2.30 w nocy ktoś przez ścianę zachowywał się dość głośno. Oczywiście to nie wina hotelu a kultury osobistej gości, ale pewien niesmak pozostał. Przed wylotem byłam już zmęczona, zamiast być zregenerowana po pobycie w dobrym przecież hotelu.......

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, lidiap812

Szanowna Pani lidiap812,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Proszę przyjąć moje przeprosimy za zaistniałe niedogodności. Niestety, nie zawsze uda nam się przydzielić pokoje zgodnie z życzeniami gości. Mam nadzieję, że Pani kolejny pobyt będzie znacznie spokojniejszy.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Całkiem przypadkiem musieliśmy z żoną zatrzymać się w hotelu w Warszawie. Wybór padł na ten hotel ze względu na [1] lokalizację i [2] cenę. Wypoczęliśmy: pokój wygodny, dobrze wyposażony, niemal w centrum Warszawy. Śniadanie smaczne i w miarę różnorodne. Chociaż o 22.35 nie mogliśmy już nic zjeść w barze poza odgrzewaną w mikrofali zapiekanką.

Dziękujemy, Mirek M

Szanowny Panie Mirku,

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się z Państwa udanego pobytu. Nasza kuchnia jest czynna tylko do 22:30, stąd też brak możliwości zamówienia dań z karty w późniejszej porze. Zapraszamy do nas ponownie przy kolejnym Państwa pobycie w Warszawie.

Zrecenzowano: 2 września 2019

bardzo dobra lokalizacja, miła i pomocna obsługa, wygodne łóżko, smaczne zróżnicowane śniadanie . Łatwy dojazd do centrum i centrum handlowe w pobliżu gdyby potrzebne były zakupy, spory parking i nie tak ciasny jak w wielu hotelach

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Olelele
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibis Warszawa R, Manager, Ibis Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Witaj Olelele,
dziękuję za poświęcenie chwili i napisanie tych kilku zdań na temat pobytu w ibis Reduta. Bardzo się ciesze, że pobyt był udany i zarówno hotel, obsługa jak i lokalizacja spełniły oczekiwania. Zapraszamy ponownie.
Julia Białobrzewska
Dyrektor Operacyjny Hotelu

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jestem z Wawy ale po wyjezdzie musze korzystac z obketow. Potrzebowalam na Ochocie z dobrym djazdem do miejsca, gdzie mialam miec szkolenia. Ogolne wrazenia pokoju dobre. Kosmetyki Ecolabel ale za to reczniki ciekie, nie gramatura 500 a 350 (jestem projeltantem hoteli i raczej sie znam). Minusem jest, ze wracajac w nocy do hotelu nie bylo w pokoju nowej wody a pan na recepcji rozozyl rece. Musialam pognac mezczyzne na najblizsza stacje benzynowa. Mysle, ze nie byloby to wielka fatyga wstawic za lade recepcyjna zrzewke wody na wszelki wypadek. Restauracja byla zamknieta, bar tez a o room service moglam pomarzyc. Ale polecam- czysto, dobrze skomunikowany, cenowo niezle. Dobra baza wypadwa dla podrozujacych w intresach i prywatnie

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, rekinu