Zrecenzowano: 2 września 2019

bardzo dobra lokalizacja, miła i pomocna obsługa, wygodne łóżko, smaczne zróżnicowane śniadanie . Łatwy dojazd do centrum i centrum handlowe w pobliżu gdyby potrzebne były zakupy, spory parking i nie tak ciasny jak w wielu hotelach

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Olelele
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibis Warszawa R, Manager, Ibis Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Witaj Olelele,
dziękuję za poświęcenie chwili i napisanie tych kilku zdań na temat pobytu w ibis Reduta. Bardzo się ciesze, że pobyt był udany i zarówno hotel, obsługa jak i lokalizacja spełniły oczekiwania. Zapraszamy ponownie.
Julia Białobrzewska
Dyrektor Operacyjny Hotelu

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jestem z Wawy ale po wyjezdzie musze korzystac z obketow. Potrzebowalam na Ochocie z dobrym djazdem do miejsca, gdzie mialam miec szkolenia. Ogolne wrazenia pokoju dobre. Kosmetyki Ecolabel ale za to reczniki ciekie, nie gramatura 500 a 350 (jestem projeltantem hoteli i raczej sie znam). Minusem jest, ze wracajac w nocy do hotelu nie bylo w pokoju nowej wody a pan na recepcji rozozyl rece. Musialam pognac mezczyzne na najblizsza stacje benzynowa. Mysle, ze nie byloby to wielka fatyga wstawic za lade recepcyjna zrzewke wody na wszelki wypadek. Restauracja byla zamknieta, bar tez a o room service moglam pomarzyc. Ale polecam- czysto, dobrze skomunikowany, cenowo niezle. Dobra baza wypadwa dla podrozujacych w intresach i prywatnie

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, rekinu
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Dogodna lokalizacja, wygodne pokoje, smaczne śniadania ,czysto, dostępny parking(podziemny) natomiast poprawki wymaga kwestia wyjazdu z parkingu po wymeldowaniu gdyż jest irytujące gdy po wymeldowaniu się (uprzednio regulując dobę wcześniej wszelkie opłaty) bilet parkingowy nie jest odczytywany przy bramce wyjazdowej ...

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, katarzynab926
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibis Warszawa R, Front Office Manager, Ibis Warszawa RedutaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani Katarzyno,

Dziękujemy za bardzo miłą opinię. Cieszymy się z Pani udanego pobytu. Zapraszamy do nas ponownie przy kolejnym pobycie w Warszawie.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Polecam. Hotel dobrze położony, dobry dojazd do centrum Warszawy. Pokoje czyste i schludnie wyposażone. Śniadanie urozmaicona. Dobra kawa z ekspresu. Miły i pomocny personal. Udany pobyt. Polecam ten hotel.

Dziękujemy, GoPlaces66831848782

Szanowny GoPlaces66831848782,

Dziękujemy za bardzo miłą opinię. Cieszymy się z udanego pobytu. Zapraszamy do nas ponownie.

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Hotel w dobrej lokalizacji. Pokoje czyste i dobrze doposażone. Obsługa sympatyczna, choć trochę zachowawcza. Brakowało mi ciepłej atmosfery, otwartości. Śniadania w porządku. Podziemny parking trafiony z uwagi na upały. Rzecz, na którą nie pierwszy raz zwracam uwagę, to zbyt ciepłe kołdry. Tu jeszcze fatalne poduszki, wąskie, małe, niewygodne.

Dziękujemy, Go29544574170

Szanowny Go29544574170,

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że wyposażenie naszych pokoi spełniło oczekiwania. Przy kolejnym pobycie możemy zaoferować dodatkowe poduszki do pokoju. Zapraszamy ponownie do ibis Reduta.