Zapisz
Zapiera dech.

Ostatnio na tarasie byłam kilkanaście lat temu. Niesamowite, jak bardzo zmieniła się panorama... Przeczytaj więcej

U5424VTluisac
Słupsk, Polska
Super widoki

Za 8 zł warto wejść. Super widok na stare miasto. Wejście bez problemowe. Trochę ciasno, ale to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 lipca 2020
marcinbvb
Kędzierzyn Koźle, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Zdecydowanie warto poświęcić kwadrans lub dwa, by spojrzeć na naszą poczciwą Starówkę z perspektywy nieco innej niż zwykle. Polecam. Basia.

Dziękujemy, basiawarszawa
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiedzając starówkę nie można nie zobaczyć jej z tarasu widokowego. Dobre miejsce do zwiedzenia dla każdego odwiedzającego turysty.

Dziękujemy, emde9018
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Super miejsce żeby zobaczyć stare miasto z lotu ptaka. Zdjęcia wychodzą na prawdę cudowne. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Mareczek365
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Idealne miejsce do podziwiania Starego Miasta z góry. Warto pokonać te "kilka" schodków, aby spojrzeć na Warszawę z zupełnie innej perspektywy.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, justynamP7584VS
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Trzeba to zobaczyć samemu, zdjęcia nie oddają tego uroku.
Panorama Starówki i okolicy przepiękna nawet w pochmurny dzień

Dziękujemy, Aleks M