W tym hotelu zatrzymuje się co pół roku na szkoleniach. Zawsze pozytywne wrażenia. Obsługa miła i sympatyczna, śniadania smaczne. Wszystko ok oprócz czystość. W moim pokoju firanka brudno, w pokoju znajomych to samo. Widoczne plamy. :(

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, gasior997
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Czekał mnie lot z i powrót na lotnisko Chopina.Hotel stanowił miejsce przesiadkowe w podróży. Doskonałe sniadania w cenie pokoju plus transfer na lotnisko. Pokoje czyste o dobrym standardzie 3- gwiazdkowym.

Dziękujemy, katarzynakapela
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna moc w hotelu przed odlotem( tak jak w ubiegłym roku). Powiem tak - gdyby mi nie odpowiadało to bym drugi raz nie korzystała z usług tego hotelu. Czysto, miła obsługa, busik na lotnisko w cenie noclegu. Wszystkie artykuły higieniczne dostępne w recepcji również nieodpłatnie. Polecam dla podróżujących z lotniska Chopina

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Sprawiedliwa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MartaW3014, General Manager, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dzień dobry,

Dzięki takim opiniom jak ta, mamy dodatkowe pokłady energii do wykonywania naszej pracy :).

Cieszymy się, że Pani do nas wraca a hotel spełnia Pani oczekiwania.

Do zobaczenia ponownie!

Pozdrawiam,
Marta Wójcik - Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Pokój w hotelu był komfortowy, czysty i wygodny. Hotel zyskuje na tym, że jest ulokowany blisko lotniska i oferuje gościom bezpłatny transfer na/z lotniska. Obsługa na recepcji bardzo miła i pomocna. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Malwina W
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Fajny hotel blisko lotniska, darmowy transfer na lotnisko w dwie strony. Czysto, fajne śniadania, warty swojej ceny. Uwaga - łózko małżeńskie wąskie - 120 cm. Także jak chcecie się wyspać przed podróżą poproście o 2 pojedyńcze łóżka. Tak zrobiliśmy w powrotnej drodze.

Wskazówka dotycząca pokoi: łóżko małżeńskie wąskie - prosić o 2 pojedyńcze
Termin pobytu: styczeń 2019