Zrecenzowano: 27 października 2017

Bardzo przytulny hotelik w dobrej lokalizacji. Pokój obszerny i dobrze wyciszony. W łazience ogrzewanie podłogowe. TV, WiFi działa bez zarzutu. Duży parking monitorowany. Śniadanie na poziomie podstawowym ale smaczne.

Dziękujemy, artur651
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Dyrektor generalny, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 31 października 2017

Droga Panie Arturze,

w imieniu całego zespołu pragnę podziękować za najwyższą ocenę i miłe słowa. Do zobaczenia wkrótce w Holiday Inn Express Warsaw Airport!

Zrecenzowano: 24 października 2017 z urządzeń przenośnych

Same plusy :
- blisko lotnisko + dojazd z hotelu na lotniska za darmo
- duży przestronny pokój ( ogromny plus jak dla mnie )
-wygodne łóżko
-czajnik
-miłe panie przy recepcji i panie sprzątające
- śniadanie w cenie
- ogólnie cisza i spokój
- pokój czysty starannie posprzątany.

Wróce niedługo :)

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Magg05

Dobry wieczór,

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą recenzję Holiday Inn Express Warsaw Airport!

Czytanie takich opinii sprawia nam ogromną radość oraz daje nam motywacje do osiągania jeszcze lepszych wyników!

Z przyjemnością podzielimy się Pani słowami z naszym zespołem!

Mamy nadzieje, że będziemy mieli okazje witać Państwa jak najczęściej!

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 22 października 2017

Hotel,który posiada 4 gwiazdki powinien mieć na wyposażeniu żelazko - nie do pomyślenia, że trzeba o to prosić. Obsługa hotelu również pozostawia wiele do życzenia - p. Emil ewidentnie był bardzo niezadowolony kiedy został poproszony o przygotowanie herbaty. A w momencie gdy ją podawał, postawił tace na sam koniec stołu oraz wykonał gest mòwiący "wypchaj sie kobieto".
Jedzenie również nie spełnia wymogów hotelu tej rangi. Jak można podać najtańszą mrożoną pizze ?! Nie polecam I stanowczo odradzam wizyte, pomimo innych walirów.

Dziękujemy, beatawinczewska11

Szanowna Pani Beato,

Bardzo Pani dziękuję za opinię i wyczerpujący komentarz po pobycie z naszym hotelu.
Przede wszystkim muszę Panią zapewnić, że jestem w trakcie weryfikowania sprawy i jednocześnie chciałabym przeprosić za zaistniałą sytuację.
Dziękuję także za Pani zaangażowanie w ciągłe podnoszenie jakości naszych usług.

Z pewnością wyciągniemy cenne wnioski po w/w incydencie.

Zrecenzowano: 22 października 2017

Hotel bardzo mi się podobał, obsługa przemiła i bardzo pomocna. Kierowcy którzy zawozili i przywozili nas na szkolenie hotelowym busem bardzo sympatyczni i weseli. Czułam się u was bardzo dobrze i na pewno wroce do waszego hotelu

Dziękujemy, dianacI1329DX

Dobry wieczór,

Z ogromną radością przeczytałam Pani opinię!
Bardzo się cieszę że pobyt uważa Pani za udany i zapraszam jak najczęściej!

Zrecenzowano: 18 października 2017

wszystko w porządku. Pokój czysty, łóżko wygodne. łazienka przestronna i nowocześnie urządzona. Super fioletowe światło w niej . Duży prysznic. Uwielbiam samoloty ii ich widok właśnie miałąm za oknem . polecam w 100%

Dziękujemy, 126polaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Dyrektor generalny, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 19 października 2017

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za tak miłą opinię, bardzo doceniamy i zapraszamy ponownie!

Zespół hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport