Zrecenzowano: 22 października 2017

Hotel,który posiada 4 gwiazdki powinien mieć na wyposażeniu żelazko - nie do pomyślenia, że trzeba o to prosić. Obsługa hotelu również pozostawia wiele do życzenia - p. Emil ewidentnie był bardzo niezadowolony kiedy został poproszony o przygotowanie herbaty. A w momencie gdy ją podawał, postawił tace na sam koniec stołu oraz wykonał gest mòwiący "wypchaj sie kobieto".
Jedzenie również nie spełnia wymogów hotelu tej rangi. Jak można podać najtańszą mrożoną pizze ?! Nie polecam I stanowczo odradzam wizyte, pomimo innych walirów.

• Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, beatawinczewska11
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Dyrektor generalny, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 31 października 2017

Szanowna Pani Beato,

Bardzo Pani dziękuję za opinię i wyczerpujący komentarz po pobycie z naszym hotelu.
Przede wszystkim muszę Panią zapewnić, że jestem w trakcie weryfikowania sprawy i jednocześnie chciałabym przeprosić za zaistniałą sytuację.
Dziękuję także za Pani zaangażowanie w ciągłe podnoszenie jakości naszych usług.

Z pewnością wyciągniemy cenne wnioski po w/w incydencie.

Zrecenzowano: 22 października 2017

Hotel bardzo mi się podobał, obsługa przemiła i bardzo pomocna. Kierowcy którzy zawozili i przywozili nas na szkolenie hotelowym busem bardzo sympatyczni i weseli. Czułam się u was bardzo dobrze i na pewno wroce do waszego hotelu

• Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, dianacI1329DX

Dobry wieczór,

Z ogromną radością przeczytałam Pani opinię!
Bardzo się cieszę że pobyt uważa Pani za udany i zapraszam jak najczęściej!

Zrecenzowano: 18 października 2017

wszystko w porządku. Pokój czysty, łóżko wygodne. łazienka przestronna i nowocześnie urządzona. Super fioletowe światło w niej . Duży prysznic. Uwielbiam samoloty ii ich widok właśnie miałąm za oknem . polecam w 100%

• Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, 126polaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Dyrektor generalny, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 19 października 2017

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za tak miłą opinię, bardzo doceniamy i zapraszamy ponownie!

Zespół hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport

Zrecenzowano: 17 października 2017

Elegancki pokój, pyszne śniadanie, czysto i przemiła, pomocna obsługa, przed hotelem przystanek autobusowy - bezpośrednie połączenia na lotnisko i do centrum. Bardzo smaczne dania z karty - obłędne Carpaccio.

• Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, ratajczak_anna

Drogi Pani Anno,
w imieniu całego zespołu pragnę podziękować za wszystkie ciepłe słowa.
Miło jest nam przeczytać, że na każdym kroku spełniliśmy Pani oczekiwania.

Zapraszam ponownie do Holiday Inn Express Warsaw Airport.
Zarówno ja i cała załoga pozostajemy do Pani dyspozycji.

Zrecenzowano: 16 października 2017

Bus autobus samoloty itp.blisko super .Pobyt super .
Śniadanie super.Bar Super :) :)
Wspaniałe miejsce na wypoczynek, zarówno podczas służbowego wyjazdu jak i kilkudniowego.
Pięknie urządzone, czyste pokoje, doskonała lokalizacja, bardzo miła obsługa.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, mariuszo136

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za super ocenę oraz za docenienie naszej profesjonalnej obsługi, czystości pokoi i bogatego bufetu śniadaniowego. Cieszymy się ze pobyt był udany i zapraszamy ponownie do Holiday Inn Express Warsaw Airport!

Wraz z całym zespołem życzę miłego dnia!