Zrecenzowano: 22 października 2017

Hotel bardzo mi się podobał, obsługa przemiła i bardzo pomocna. Kierowcy którzy zawozili i przywozili nas na szkolenie hotelowym busem bardzo sympatyczni i weseli. Czułam się u was bardzo dobrze i na pewno wroce do waszego hotelu

• Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, dianacI1329DX
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Dyrektor generalny, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 31 października 2017

Dobry wieczór,

Z ogromną radością przeczytałam Pani opinię!
Bardzo się cieszę że pobyt uważa Pani za udany i zapraszam jak najczęściej!

Zrecenzowano: 18 października 2017

wszystko w porządku. Pokój czysty, łóżko wygodne. łazienka przestronna i nowocześnie urządzona. Super fioletowe światło w niej . Duży prysznic. Uwielbiam samoloty ii ich widok właśnie miałąm za oknem . polecam w 100%

• Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, 126polaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Dyrektor generalny, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 19 października 2017

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za tak miłą opinię, bardzo doceniamy i zapraszamy ponownie!

Zespół hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport

Zrecenzowano: 17 października 2017

Elegancki pokój, pyszne śniadanie, czysto i przemiła, pomocna obsługa, przed hotelem przystanek autobusowy - bezpośrednie połączenia na lotnisko i do centrum. Bardzo smaczne dania z karty - obłędne Carpaccio.

• Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, ratajczak_anna

Drogi Pani Anno,
w imieniu całego zespołu pragnę podziękować za wszystkie ciepłe słowa.
Miło jest nam przeczytać, że na każdym kroku spełniliśmy Pani oczekiwania.

Zapraszam ponownie do Holiday Inn Express Warsaw Airport.
Zarówno ja i cała załoga pozostajemy do Pani dyspozycji.

Zrecenzowano: 16 października 2017

Bus autobus samoloty itp.blisko super .Pobyt super .
Śniadanie super.Bar Super :) :)
Wspaniałe miejsce na wypoczynek, zarówno podczas służbowego wyjazdu jak i kilkudniowego.
Pięknie urządzone, czyste pokoje, doskonała lokalizacja, bardzo miła obsługa.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, mariuszo136

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za super ocenę oraz za docenienie naszej profesjonalnej obsługi, czystości pokoi i bogatego bufetu śniadaniowego. Cieszymy się ze pobyt był udany i zapraszamy ponownie do Holiday Inn Express Warsaw Airport!

Wraz z całym zespołem życzę miłego dnia!

Zrecenzowano: 14 października 2017

rewelacyjnie, czysto, miło, sympatycznie, obsługa pomocna, bezproblemowa, śniadania pyszne, pokoje czyste, dobrze wyposażone, pościel czysta i pachnąca, klimatyzacja sprawna, cisza i spokój w pokoju..

• Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, marcza2017

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą recenzję Holiday Inn Express Warsaw Airport.
Czytanie takich opinii sprawia nam ogromną radość oraz daje nam motywacje do osiągania jeszcze lepszych wyników!

Mamy nadzieje, że będziemy mieli okazję witać Państwa jak najczęściej!