“PRZY LOTNISKU”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Holiday Inn Express Warsaw Airport
Miejsce nr 20 wśród 127 hoteli w Warszawie
Zrecenzowano 4 czerwca 2016

Może nie tak całkiem blisko lotniska, ale hotel oferuje dojazd hotelowym busem. Hotel ma już kilka lat, byłem tam tuż po otwarciu. Pomimo upływu czasu stan jest całkiem dobry. Wydaje się, że jakość podawanych na śniadanie produktów poprawiła się. Hotelowy parking w całkiem przyzwoitej cenie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Wszystkie pokoje podobne
  • Data pobytu: czerwcu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Andrzej P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Guest Relations Manager, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 9 czerwca 2016

Szanowny Panie Marku,

Bardzo dziękuję za przesłanie Pana opinii o ostatnim Pana pobycie w naszym hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport.
Z przyjemnością podzielę się nimi ze współpracownikami. Zapraszam do skorzystania z naszych usług ponownie.

Pozdrawiam serdecznie,

Napisz recenzję

Zrecenzowano 1 czerwca 2016

Wszystko OK, obsługa recepcji b. miła, pokoje komfortowe, codziennie sprzątane, estetycznie urządzone, łóżka wygodne, łazienka z dużym prysznicem. Śniadania smaczne, przydałyby się omlety i jajecznica... Hotel raczej na krótki wyjazd służbowy niż na pobyt urlopowy czy wakacyjny. Ale 100% polecam.

• Data pobytu: maju 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, F W
Zrecenzowano 31 maja 2016

Wszystko raczej ok. Doskonała wydaje mi się lokalizacja - blisko lotniska, jak również usługi dodatkowe np. bezpłatny transfer z i na lotnisko. Często mieszkając u Was pozostawiam auto służbowe na Waszym parkingu - cena 20 zł za dobę - wydaję mi się konkurencyjna (w znaczeniu pozytywnym) w stosunku do przyległych do lotniska parkingów. Cena samego noclegu - raczej nie powinna przekraczać ok. 200 PLN-ów za dobę (dziś 270 zł).

• Data pobytu: kwietniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Dziadek1977
Zrecenzowano 30 maja 2016

Spędziliśmy w hotelu dwie doby w pokoju 122. Hotel położony jest blisko lotniska, poza centrum, jednak z dogodnym dojazdem do centrum własnym samochodem. Przy hotelu jest wygodny i niedrogi (20 zł/doba) parking. Personel hotelu był bardzo miły i kompetentny. Pokój był bardzo czysty, wygodny i doskonale wyciszony. Bardzo wygodne łóżko. Duża łazienka z ogromną i wygodną kabiną prysznicową. Mydło Dove w kabinie prysznicowej i obok umywalki. Śniadanie jest dobre, adekwatne do standardu hotelu, a jedyne zastrzeżenie to niesmaczne pieczywo. Polecamy ten hotel i to nie tylko na noclegi związane z lotami.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecamy pokoje z sofą
  • Data pobytu: maju 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Dariusz1974
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Guest Relations Manager, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 1 czerwca 2016

Szanowny Panie Dariusz1974 ,

Uprzejmie dziękuję za tak pozytywną opinię, którą napisał Pan o naszym hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport. Będzie nam miło móc gościć Pana podczas przyszłych pobytów w Warszawie. Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 28 maja 2016

Zatrzymałem się w tym hotelu z 3 osobową rodziną na 3 noce w ramach punktów z programu lojalnościowego. Hotel zlokalizowany jest "nigdzie". Do lotniska kawałek, a do centrum daleko (ok 20 minut samochodem przez puste miasto). Wieczorem przyjeżdżają autokary, więc zakładam, że najczęściej jest to tylko przystanek w podróży. Takie nastawienie hotelu sugeruje też brak jakichkolwiek półek czy szafek w pokoju. Sam pokój dość duży, z sofą i podwójnym łóżkiem, czysty i codziennie, dokładnie sprzątany, bardzo dobrze wyciszony. Łóżko niewygodne ale to kwestia gustu. Łazienka z dużym prysznicem. Suszarka w pokoju wyklucza korzystanie z niej kiedy pozostałe osoby jeszcze śpią.Obsługa dość miła za wyjątkiem jednej Pani, która była nadąsana. Śniadania smaczne i dla nas wystarczające. Potwierdzam, brak jajecznicy ;). Duży parking płatny 20 zł za dobę.

Wskazówka dotycząca pokojów: Drugie piętro jest dla niepalących.
  • Data pobytu: maju 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marek M

Szanowny Panie Marku M,

Bardzo dziękuję za Pana opinię i odczucia związane z Pana pobytem w naszym hotelu. Ciesze się że Pana pobyt był komfortowy i spełnił Pana oczekiwania. Pana uwagi są dla nas bardzo cenne, gdyż komfort naszych Gości jest dla nas najważniejszy. Staramy się wciąż udoskonalać jakość oferowanych przez nas usług
Zapraszam ponownie do hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport przy Państwa najbliższej wizycie w Warszawie.
Pozdrawiam serdecznie,
Guest Relations Manager

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Warszawa)
Novotel Warszawa Centrum
Mercure Warszawa Grand
Nr 14 z 127 w lokalizacji Warszawa
Liczba recenzji: 2 232
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Holiday Inn Express Warsaw Airport? Podziel się wrażeniami!

Holiday Inn Express Warsaw Airport — dodatkowe informacje

Adres: ul. Poleczki 31, Warszawa 02-822, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Warszawa > Muranów
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Usługa przewozu Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 20 wśród 127 hoteli w Warszawie
Zakres cen: 168 zł–401 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Holiday Inn Express Warsaw Airport 3*
Liczba pokoi: 124
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Holiday Inn Express Warsaw Airport. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?