Zrecenzowano: 28 maja 2016

Zatrzymałem się w tym hotelu z 3 osobową rodziną na 3 noce w ramach punktów z programu lojalnościowego. Hotel zlokalizowany jest "nigdzie". Do lotniska kawałek, a do centrum daleko (ok 20 minut samochodem przez puste miasto). Wieczorem przyjeżdżają autokary, więc zakładam, że najczęściej jest to tylko przystanek w podróży. Takie nastawienie hotelu sugeruje też brak jakichkolwiek półek czy szafek w pokoju. Sam pokój dość duży, z sofą i podwójnym łóżkiem, czysty i codziennie, dokładnie sprzątany, bardzo dobrze wyciszony. Łóżko niewygodne ale to kwestia gustu. Łazienka z dużym prysznicem. Suszarka w pokoju wyklucza korzystanie z niej kiedy pozostałe osoby jeszcze śpią.Obsługa dość miła za wyjątkiem jednej Pani, która była nadąsana. Śniadania smaczne i dla nas wystarczające. Potwierdzam, brak jajecznicy ;). Duży parking płatny 20 zł za dobę.

Wskazówka dotycząca pokojów: Drugie piętro jest dla niepalących.
  • Data pobytu: maj 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Guest Relations Manager, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 1 czerwca 2016

Szanowny Panie Marku M,

Bardzo dziękuję za Pana opinię i odczucia związane z Pana pobytem w naszym hotelu. Ciesze się że Pana pobyt był komfortowy i spełnił Pana oczekiwania. Pana uwagi są dla nas bardzo cenne, gdyż komfort naszych Gości jest dla nas najważniejszy. Staramy się wciąż udoskonalać jakość oferowanych przez nas usług
Zapraszam ponownie do hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport przy Państwa najbliższej wizycie w Warszawie.
Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 22 maja 2016

Ładny, czysty hotel w bardzo dogodnej lokalizacji dla wszystkich tych, którzy w planach mają szybki transfer na lotnisko. Pokoje całkiem spore,duże wygodne łóżka, dobre śniadanie w ofercie hotelu. Na pewno wart uwagi dla wszystkich podróżujących.

• Data pobytu: maj 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Patryk P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Guest Relations Manager, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 27 maja 2016

Szanowny Panie Patryku,

Uprzejmie dziękuję za tak pozytywną opinię, którą napisał Pan o naszym hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport. Będzie nam miło móc gościć Pana podczas Pana przyszłych pobytów w Warszawie. Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 21 maja 2016

Dobry hotel na przyzwoitym poziomie. Czysty, schludny, nowy. Obsługa miła. Odległość od lotniska dogodna, od miasta- niekoniecznie. Transport na lotnisko zapewniony przez hotel, to jest extra. Dogodny parking przyhotelowy. Łazienki czyściutkie, ładnie wyposażone.Szkoda, że suszarka do włosów jest w przedpokoju a nie łazience. Łóżko wygodne, z poduszkami o różnej twardości, kapitalna rzecz. Jedyny minus to niezbyt różnorodne śniadanie i brak obsługi pomocnej przy posiłkach. Czasem chciało się o coś zapytać albo znaleźć a nie było kogo. Poza tym ok.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje chyba wszystkie są dobrze wyciszone i przyciemnione, nie ma potrzeby szczególnego wyboru.
  • Data pobytu: maj 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Ma_g0rzata_R
Zrecenzowano: 18 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz nocowałem w hotelu marki Holiday Inn Express. Musi kiedyś być ten pierwszy raz. Hotel zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pokój nie duży ale bardzo fajnie urządzony. Nawet znalazł się czajnik, kawa i herbata. Oprócz tego 2 butelki wody. Pokój był czysty. W łazience był prysznic. Śniadanie poprawne jak na hotel tej klasy. Polecam na pobyt przed lotem lub po locie. Darmowy bus na i z lotnisko.

Data pobytu: kwiecień 2016, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, grzegorznec1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta W, Guest Relations Manager, Holiday Inn Express Warsaw AirportOdpowiedź udzielona 23 maja 2016

Szanowny Panie,

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszego hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport. Cieszymy się, że pobyt był przyjemny i udany.
Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pan wkrótce ponownie.

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 15 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, zadbany, nowoczesny, pokoje przestronne, wyposazone w podstawowe przybory, sniadanie w formie bufetu, jadalnia przestronna jednak w porze sniadaniowej ok godziny 10:00 panowal spory scisk i tlok, brakowalo talerzy, sztuccow, filizanek do kawy a nawet jedzenia, co generowalo kolejki i budowalo niezadowolenie i frustracje gosci hotelowych, panie z obslugi jednakze robily wszystko co mogly aby sprostac oczekiwaniom gosci - szybko donosy brakujace naczynia czy tez parowki, jajka, buleczki. Ogolnie hotel bardzo dobry i godny polecenia.

Data pobytu: maj 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Emilia B

Szanowna Pani,
W imieniu wszystkich pracowników hotelu pragnę podziękować za skorzystanie z naszych usług oraz za podzielenie się z nami tak miłą opinią. Proszę o nas pamiętać przy następnej wizycie w Warszawie i polecać Hotel Holiday Inn Express Warsaw Airport znajomym.

Pozdrawiam