“Pyszka!”
Trattoria Rucola — recenzja

Trattoria Rucola
Nr 142 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

To zdecydowanie ulubiona pizzeria całej mojej rodziny. Jesteśmy tam praktycznie co drugą - trzecią niedzielę.

Dziękujemy, 410krystianp

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w Tratorii na ul. Miodowej wielokrotnie, nigdy się nie zawiodłem. Obsługa, jedzenie- wszystko świetne i pysznie. Polecam!
Jedna z lepszych pizzerii w Warszawie

Dziękujemy, sebek_1989
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Super obsługa, super jedzonko, fajna lokalizacja w Wilanowie. No i piwo Paulaner, które uwielbiam. Byłem parę razy - za każdym razem zamawiałem inne danie, no i wszystkie pyszne!

Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowity smak! Miejsce jakich wiele w Warszawie. Wybrałam się na spacer z mężem i od tak weszliśmy. Miało być coś przyzwoitego do jedzenia, a dostaliśmy obłędne mule - Cozze al vino bianco- dawno nie jadłam tak pysznych muli w Polsce. Zamówiliśmy tez pizzę Campagnola na cudownym cienkim cieście. Brawo dla szefa kuchni!!! Polecam

Dziękujemy, agnieszkak26
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Odwiedzilam tę restaurację w dniu 12.07.2019 wraz z dwiema moimi dorosłymi córkami ok.godz.18.00 kierując się rekomendacją jednej z nich, która była jej częstym bywalcem od lat..Początek wizyty byl juz b.niemily gdyz na prośbę połączenia dwóch malych stolików (dwuosobowych),aby nam bylo wygodniej ,uslyszalysmy b.niegrzeczne "NIE" i.dostawiono nam krzesło.Kelnerka powiedziala,ze kierownictwo nie pozwala na laczenie stolikow/córka byla zdziwiona,gdyz wczesniej łaczyli stoliki bez problemu/.Zlozylysmy dość duże zamówienie i miły kelner ,ktory nas obslugiwal/kelnerzy zdecydowanie byli bardziej uprzejmi niz ich koleżanki/sam zastanawiał się jak my się pomieścimy,likwidując ze stolika poszczególne elementy dekoracji.W pewnym momencie zwolnił się stolik czteroosobowy,więc po krotkiej naradzie postanowiłyśmy sie przesiąść, a wtedy usłyszałyśmy"CO PANIE ROBIĄ"oburzona kelnerka dala nam wyraznie do zrozumienia,iż miejsca zmienić też nie mozemy skoro juz raz usiadłysmy/mialam wrazenie,ze za chwilę postawi nas do kąta za niesubordynację/.Podobnie potraktowano dwie inne pary,ktore tez chcialy zsunać stoliki.Zwrociłysmy sie więc do menadżera z zastrzezeniami co do personelu obslugującego gosci,a przede wszystkim dwóch b.niesympatycznych kelnerek.I TO BYŁA TOTALNA PORAZKA.Pan w niechlujnym ubiorze z kpiącą miną wysluchal naszech pretensjipo czym stwierdzil,ze on nie widzi uchybień w pracy kelnerek , z miną,że tak naprawde ma nas głęboko gdzies i nie rozumie o co nam chodzi.Nie uslyszalysmy nawet słowa "Przepraszam".Mam wrażenie ,że Ci panstwo zapomnieli,ze dzieki gosciom,którzy przychodzą do trattorii maja pracę i wynagrodzenie,bo gdy zabraknie gosci zabraknie takze i pracy i pieniędzy. Panu pseudomenadzerowi radzimy zmienic szybko pracę, bo do tej się zupelnie nie nadaje.Szkoda tylko kucharzy,bo tworza fajną kuchnie.Jedno jest pewne : NIKOMU NIE POLECĘ TEJ RESTAURACJI,ANI TEZ NIKT Z MOJEJ RODZINY I ZNAJOMYCH NIE SKORZYSTA Z OFERTY TRATTORII RUCOLA W WARSZAWIE PRRZY UL.MIODOWEJ

1  Dziękujemy, izabela k

Trattoria Rucola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria Rucola? Podziel się wrażeniami!