Warszawa
Zrecenzowano: 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój duży i czysty, w cenie noclegu godzinna wejściówka na basen, możliwość skorzystania z prasy przy recepcji, bardzo miła obsługa, woda mineralna, kawa ora herbata w pokoju, nie mam żadnych zastrzeżeń. POLECAM

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Lukasz A
Zrecenzowano: 14 lipca 2018

Fajna baza noclegowa.. przyjechałyśmy z przyjaciółkami na jedną dobę do Warszawy na koncert. Była to jedna z niewielu opcji 3 oddzielnych łóżek w jednym pokoju. Pokój czysty, łazienka troszkę w starym stylu ale za te pieniądze niczego więcej nie oczekiwałyśmy. Niestety śniadanie na minus.. jajecznica niejadalna. Kawa słaba. Ser wyschnięty.. zero warzyw i owoców. Zjadłam tosta z serkiem trójkątem.. nic więcej. Produkty ARO wszystkie. Nie oczekiwałam luksusu ale śniadanie mnie zaskoczyło.. Doba do 10 rano ale Pani przedłużyła nam do 11. Hotel godny polecenia na jedną noc lub krótki wypad. W sierpniu znowu tam śpimy - może uda się coś zmienić z śniadaniem.. ;)

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AnnaKukula
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017

Hotel bardzo ładny. W cenie każdej dobry do wykorzystania godzina na basenie. Śniadania niewyszukane ale niczego nie brakowało (może poza ekspresem ciśnieniowym). Hotel idealny na spotkania biznesowe.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, MateuszTg
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Skuszony dobrymi opiniami zdecydowałem się na pobyt w tym hotelu i chyba źle trafiłem :)
Popołudniu brakowało ciepłej wody w łazience, do tego ciśnienie było tak niskie że z słuchawki prysznicowej prawie że kapało, do tego kabina w rogu miała chyba grzyb a deska sedesowa była brudna. Poza tym pokój ok

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 11micha_w
Zrecenzowano: 17 stycznia 2017

Troszke miałem obaw. Może, że to Hotel sportowy, bo nad basenem. Myliłem się. Blisko Centrum, Blisko metra. Parking podziemny. Basen na miejscu dla relaksu i to w cenie. Czysto, miła obsługa. Śniadania w porzadku.Warto. Byłem już 2 razy.

Wskazówka dotycząca pokoi: bez znaczenia.
Termin pobytu: grudzień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa