“L'Arc”
L'ARC Varsovie — recenzja

L'ARC Varsovie
Nr 263 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Najlepsze owoce morza w Warszawie, dużo promocji na różne dni tygodnia, w gorące dni okna otwierają się na całą szerokość i daje to świetny przewiew, a krem z homara powinien znaleźć się na liście rzeczy, które każdy człowiek powinien choć raz w życiu spróbować <3

Dziękujemy, gorskialan

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Urodziny w L’Arc Varsovie jak najbardziej udane, delikatny homar , pyszne przegrzebki do picia wspanialy szampan z delikatna slonawa nuta a na deser sernik ze swieczka. Jak najbardziej polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Paulina J
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Ostrygi bardzo dobre.
Stek z kalmar bardzo dobry.
Homar dobry, ale sos do niego zupełnie nie pasuje.

Kelner wprowadza w błąd, bo zapytał się już po złożeniu zamówienia 'jaką wodę chcemy', co sugeruje że jest darmowa (jak to bywa w dobrych restauracjach), a później do rachunku doliczone zostało 22zl. Przy tych cenach dań to trochę żałosne.

1  Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bywałem tam kilka razy przed laty i ciepło wspominam, stad wróciłem dla owoców morza, rzecz jasna nie dla cen. No bo nawet dla średnio zamożnego klienta ta restauracja pod tym względem jest elitarna.
Było wiec znowu bardzo drogo ale jakościowo bez zarzutu.
Teraz skusiłem się na promocje i sobotni jesz ile chcesz 5 dań stałych za 119 zł: 1.zupa rybna ale z 2 gatunków ryb - za mało kręgosłupów rybnych w wywarze jak dla mnie ale ok;2. ostrygi - jak kto lubi na ogół olbrzymie, raz trafiłem mniejsze i lepsze; 3. Garnuszek muli - mniam;4. kociołek owoce morza: 2 krewetki całe kilka małży kilka pierścieni kalmara - pyyychaaa; 5.filet łososia na risotto lub pure lub innej przystawce na zamknięcie- ok bez szału.
Generalnie 4 +
Ale mocne :-)

Dziękujemy, jaroslaw s
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Lokal jest nieduży, z dwoma akwariami krabów. W razie pierwszej randki jest o czym pogadać ;) obsługa bez zarzutu, bez zbędnego zagadywania i słabych żartów. Na przystawkę zjedliśmy talerz 12 ostryg. Ostrygi świeże, ale mieliśmy okazję jeść już lepsze. Na danie główne wzięliśmy małże św Jakuba, bardzo udany wybór. Warte swojej ceny. Towarzysz wziął skrwierczacy talerz, czyli macki ośmiornica, krewetki, kalmary. Porcja dość mała jak na danie główne, sporo głów krewetek, które wizualnie powiększają porcję. Uważam, że cena jest zawyżone. Na deser był sernik, nie polecam.

Dziękujemy, Joanna J

L'ARC Varsovie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w L'ARC Varsovie? Podziel się wrażeniami!