“Kuchnia rozpieszcza podniebienie”
Mala Gruzja — recenzja

Mala Gruzja
Nr 207 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serwowane dania są idealnie doprawione, delikatnie pikantne, ale to jest charakterystyczne dla tej kuchni, dania są również bardzo smaczne. Już samo podanie dania cieszy oko. Musaka - danie sycące i jest rajem dla podniebienia. Również godna polecenia jest lemoniada gruzińska. Ceny adekwatne do jakości. Obsługa bardzo miła. Restauracja godna polecenia

Dziękujemy, daria0508

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylem juz kilkukrotnie wiec recenzja szersza. Porownujac z innymi gruzinskimi lokalami w innych miastach naprawde dobry poziom. Jako fanatyk lula kebaba powiem ze nie odbieg niczym od tego w gruzji. Chinkali dobre. Zupy rowniez. Przystawki tez zawsze smakowaly.Jedynie chaczapuri po adzarsku nie zwalalo z nog ale to szcegok.Przydaloby sie tez orginalne khemali i satsbeli sosiki do mies. gruzinskie.Ogolnie i tak rewelacja. Do popicia pirosmani alvo saperavi.Konicznie

Dziękujemy, lontre
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Obsługa - na medal. Dziękuję P. Patrycji za znakomitą i przemiłą obsługę. Byliśmy w 6 osób na kolacji, każde z nas zamówiło inna potrawę. Moja jagnięcina Czaqapuli była przepyszna. Byliśmy w tygodniu, rezerwację zrobiłam z wyprzedzeniem, nie było wolnych stolików. Pyszna kuchnia, bdb stosunek jakości do ceny.

Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Takiej niespodzianki się nie spodziewałem. Wybrałem ten lokal z Internetu. Na zdjęciach piękna dania i uśmiechnięty personel. Po przybyciu o godz. 15.00 podszedł kelner i położył przed nami wymemłaną kartkę z jakimiś polskim daniami. Zaniepokoiłem się i podszedłem do kelnerki zapytać co jest grane. Pani kelnerka mówi że gruzińskie dania będą serwowane dopiero od godz. 16.00 bo są jakieś problemy z kuchnią. A do 16.00 serwują polskie dania. Masakra ! Ten lokal to nie "Mała Gruzja" ale "Mały niewypał". Nie polecam. Ten lokal się już skończył. Poszliśmy do "Chmeli Suneli" na Wilczą 26 a tam same wspaniałości (patrz moją opinię),

Dziękujemy, drzewko
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

Jeden kęs chaczapuri wystarczy by przenieść się do odległej Gruzji. Smaczne dania, miła obsługa, dobre wino. Lokal wizualnie nie należy do najatrakcyjniejszych, ale nie wpływa to na wrażenia z pobytu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, daria0508

Mala Gruzja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mala Gruzja? Podziel się wrażeniami!