“Nowa tradycja?”
Siwy Dym — recenzja

Siwy Dym
Nr 463 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

Rodzinny obiad. Niewielu klientów. Po sąsiedzku zorganizowana grupa. Obsługiwał nas młody i wydawało się, że bardzo profesjonalny kelner, choć czar prysł przy płatności za rachunek. Kelner zapytał wprost czy może coś doliczyć do rachunku. Na moją prośbę o doprecyzowanie wyjaśnił, że napiwek (który mieliśmy przygotowany w gotówce).
Nie wiem czy to standard w tym miejscu, ale pierwszy raz spotkałem się z taką bezpośrednią formą.
Co do posiłków, to bardzo zróżnicowane. Placki i pierogi pierwszorzędne. Reszta dobra w kierunku średnia.
Ceny, według mnie, adekwatne.

Dziękujemy, BarteKaras

Zrecenzowano 5 września 2019

Polecam. Lokal dba o klienta biznesowego. Stoły nie stały puste. Jedzenie podawane szybko i smacznie. Kelnerzy uprzejmi.

Dziękujemy, cezaryf2019
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przestronna , w swojskie stylu urządzona knajpa. W ofercie mieli wtedy nawet kotlety z brokułów, z sosem czosnkowym były pycha.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, katarzynakI8944YY
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Typowa Zakopiańska restauracja w Warszawie:) wystrój mega określony. Obsługa profesjonalna. Można zamówić na wynos. W środku miejsca bardzo dużo. Zamówiony rosół i pierogi ruskie bardzo dobre, aromatyczne wręcz oryginalne. Ceny wysokie. Polecam

Dziękujemy, Janusz88
Zrecenzowano 24 maja 2019

Wystrój i nazwy potraw mają nawiązywać do tradycji karczmy polskiej, dokładniej góralskiej. W rzeczywistości to miejsce bazuje na modzie na góralszczyznę, ale nie ma w tym autentyczności. Potrawy smaczne chociaż bez polotu. Obsługa nieliczna i zmanierowana. Zrelaksowany klient będzie w miarę zadowolony, ale wymagający, po ciężkim dniu, już niekoniecznie. Szkoda, bo jeśli się nie mylę właściciele są Góralami.

Dziękujemy, valdemarr789

Siwy Dym — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Siwy Dym? Podziel się wrażeniami!