“Serdecznie polecam!❤️”
Gospoda Kwiaty Polskie — recenzja

Gospoda Kwiaty Polskie
Nr 59 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulna atmosfera. Pyszne jedzenia a gęś to rewelacja. Dziękujemy za miła obsługę . Wrócę tu napewno ❤️

Dziękujemy, C7478ACkristinak

Zrecenzowano 7 września 2019

Jedyny plus tego miejsca to miła obsługa. Cena dania głównego podana jest bez podstawowych dodatków, takich jak na przyklad ziemniaki

Dziękujemy, oskisowinski
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ostatnio z znajomymi większą grupa znajomych. Wystrój piękny, gospodowy. Jedliśmy golonke, pierogi oraz gęś. Wszystkie dania nam smakowały. Obsługa (Pan Mateusz i pani kinga) Bardzo miła i sprawna. Polecam.

Dziękujemy, maciek a
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wyśmienite jedzenie Dzięki szefowi i kuchni Jackowi wspaniała obsługa pani Martyny zapewniła cudowny klimat rodzinnego obiadu w niezapomnianym otoczeniu Starówki.
Polecamy każdemu spragnionemu polskiej kuchni w najlepszym wydaniu!!

Dziękujemy, Karinka M
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Trafiliśmy tu przez przypadek, ale na pewno jeszcze nie raz wrócimy. Dawno tak dobrze nie jedliśmy, a często stołujemy się na mieście. Jedzenie znakomite. Pierś w sosie grzybowym rewelacja, a mój mąż jest naprawdę wybredny. Moja sałatka z kozim serem mistrzostwo. Do tego przemiła obsługa. Gorąco polecamy!!! Z pewnością będziemy tu stałymi bywalcami

Dziękujemy, Dzo83

Gospoda Kwiaty Polskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gospoda Kwiaty Polskie? Podziel się wrażeniami!