“Dobre miejsce na wypad z znajomymi”
Gospoda Kwiaty Polskie — recenzja

Gospoda Kwiaty Polskie
Nr 59 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ostatnio z znajomymi większą grupa znajomych. Wystrój piękny, gospodowy. Jedliśmy golonke, pierogi oraz gęś. Wszystkie dania nam smakowały. Obsługa (Pan Mateusz i pani kinga) Bardzo miła i sprawna. Polecam.

Dziękujemy, maciek a

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wyśmienite jedzenie Dzięki szefowi i kuchni Jackowi wspaniała obsługa pani Martyny zapewniła cudowny klimat rodzinnego obiadu w niezapomnianym otoczeniu Starówki.
Polecamy każdemu spragnionemu polskiej kuchni w najlepszym wydaniu!!

Dziękujemy, Karinka M
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Trafiliśmy tu przez przypadek, ale na pewno jeszcze nie raz wrócimy. Dawno tak dobrze nie jedliśmy, a często stołujemy się na mieście. Jedzenie znakomite. Pierś w sosie grzybowym rewelacja, a mój mąż jest naprawdę wybredny. Moja sałatka z kozim serem mistrzostwo. Do tego przemiła obsługa. Gorąco polecamy!!! Z pewnością będziemy tu stałymi bywalcami

Dziękujemy, Dzo83
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny wybraliśmy się z mężem i znajomymi do ,,Gospody Kwiaty Polskie,,. Jak zawsze do naszego ulubionego ogródka. Dobra obsługa,przepyszne jedzonko i ciepła,milutka atmosfera. Gołąbki jak u mamy,steki pychotka i moje uwielbiane carpaccio . Mistrzostwo świata!!!! Szarlotka mniam,mniam,pycha,pycha. Znajomi pod wielkim wrażeniem .Dziękujemy i napewno wrócimy

Dziękujemy, czarnamamba3
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Po raz kolejny odwiedziłem gospodę. Jedzenie jak zawsze na bardzo wysokim poziomie! Jednak obsługa a w szegolnosci Pan Mateusz zasługuje na najwyższe uznanie. Niebywały profesjonalizm i świetne porady co do dań. Na koniec miłe zaskoczenie w postaci kieliszka miejscowej wódki. Wrócę napewno nie raz. Dziękuję!!!

Dziękujemy, JeffersonAllison

Gospoda Kwiaty Polskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gospoda Kwiaty Polskie? Podziel się wrażeniami!