“Rodzinny obiad”
Gospoda Kwiaty Polskie — recenzja

Gospoda Kwiaty Polskie
Nr 59 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wyśmienite jedzenie Dzięki szefowi i kuchni Jackowi wspaniała obsługa pani Martyny zapewniła cudowny klimat rodzinnego obiadu w niezapomnianym otoczeniu Starówki.
Polecamy każdemu spragnionemu polskiej kuchni w najlepszym wydaniu!!

Dziękujemy, Karinka M

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Trafiliśmy tu przez przypadek, ale na pewno jeszcze nie raz wrócimy. Dawno tak dobrze nie jedliśmy, a często stołujemy się na mieście. Jedzenie znakomite. Pierś w sosie grzybowym rewelacja, a mój mąż jest naprawdę wybredny. Moja sałatka z kozim serem mistrzostwo. Do tego przemiła obsługa. Gorąco polecamy!!! Z pewnością będziemy tu stałymi bywalcami

Dziękujemy, Dzo83
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny wybraliśmy się z mężem i znajomymi do ,,Gospody Kwiaty Polskie,,. Jak zawsze do naszego ulubionego ogródka. Dobra obsługa,przepyszne jedzonko i ciepła,milutka atmosfera. Gołąbki jak u mamy,steki pychotka i moje uwielbiane carpaccio . Mistrzostwo świata!!!! Szarlotka mniam,mniam,pycha,pycha. Znajomi pod wielkim wrażeniem .Dziękujemy i napewno wrócimy

Dziękujemy, czarnamamba3
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Po raz kolejny odwiedziłem gospodę. Jedzenie jak zawsze na bardzo wysokim poziomie! Jednak obsługa a w szegolnosci Pan Mateusz zasługuje na najwyższe uznanie. Niebywały profesjonalizm i świetne porady co do dań. Na koniec miłe zaskoczenie w postaci kieliszka miejscowej wódki. Wrócę napewno nie raz. Dziękuję!!!

Dziękujemy, JeffersonAllison
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z meżem wybraliśmy na kolacje z okazji rocznicy ślubu,na całe szczęście rezerwacje zrobiliśmy kilka dni wcześniej ponieważ restauracja była cała zapełniona. Na początku nie mogliśmy zdecydować się co zamówić, wszystko brzmiało tak zachęcająco, kelnerka Kinga doskonale pomogła Nam w wyborze. Czas oczekiwania bardzo szybki. Jedzenie rewelacja. Bardzo miło wspominamy cała wizytę w ważny dla Nas dzień. Dziękujemy☺️☺️

Dziękujemy, aleksandrakaaa

Gospoda Kwiaty Polskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gospoda Kwiaty Polskie? Podziel się wrażeniami!