“Najlepsze pierogi w waw ”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 88 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Są to najlepsze pierogi w Warszawie. Kiedys wydawało mi się ze to miejsce strikte dla turystów ale tylko tu można zjeść pyszne pierogi :)

Dziękujemy, luxorylux

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Zapiecek nigdy mnie nie zawiódł. Jestem tu po raz kolejny. Pierogi są smaczne. Widać, że są świeże i ręcznie robione. Bardzo miła i szybka obsługa.

Dziękujemy, Martyna Z
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas tygodniowego pobytu w Warszawie odwiedziliśmy wiele restauracji,Zapiecek był ostatnia z nich.Szkoda,ze nie odkryliśmy go wcześniej.Wspaniale jedzenie w przystępnych cenach,urokliwa restauracja na 3 poziomach i naprawdę duże porcje do tego miła obsługa. Polecam rosołek z kołdunami i placka po węgiersku.

Dziękujemy, Silvica79
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Niestety,czekaliśmy ponad 40 minut na stolik 4 osobowy...
Sala mała i dużo ludzi.
Ale mimo wszystko lubię wracać do tego miejsca,ze względu na dobrą kuchnie.
Restaruracja oferuje najlepsze pierogi jakie do tej pory jadłam.

Dziękujemy, Antosia T
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Sieć już tylko dla turystów. Oczekiwanie na stolik 4 osobowy to strata godziny co najmniej, gdyż sale są tak zorganizowane. W miarę jedzenie nie rekompensuje stania na zewnątrz tyle czasu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, robertgQ7476YG

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!