“Niepozorne, klimatyczne miejce”

Caffee & Bistro Galeria Sztuki
Nr 187 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie

Bardzo udana wizyta. Knajpa niepozorna, przyszedłem z polecenia. Jedzenie bardzo smaczne, podane w ładny sposób. Dla mnie na uznanie zasługuje przede wszystkim polędwiczka, która była bardzo miękka, fantastycznie zrobiona oraz kaczka, naprawdę pyszna. Polecam.

Dziękujemy, tomaszm0302

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Smakowite jedzonko, miła obsługa, klimatyczny wystrój i możliwość zachowania pewnej intymności. Przepyszna carbonara, chociaż przecież nie jestem fanką włoskiej kuchni. Bez zadęcia, co dla mnie ważne.

Dziękujemy, MonikaakinoMXXX
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji Caffee & Bistro chodzę na lunche już od ponad roku, mniej więcej dwa razy w tygodniu. Przez ten czas za każdym razem jedzenie było przepyszne. Kucharz ani obsługa nie zawiodła moich oczekiwań ani razu. Co więcej przez cały ten czas danie powtórzyło mi się chyba 4 czy 5 razy! Wiem, że jest to plus ale niektóre dania są takie pyszne, że chętnie zjadłbym je ponownie ;) Jak jesteś w okolicy koniecznie zajrzyj!

Dziękujemy, 279andrzejr
Zrecenzowano 16 kwietnia 2019

Naprawdę niezła restauracja. Ma bardzo dobrą lokalizację, chociaż stosunkowo niewiele miejsca w środku.
Obsługa miła (chociaż moja kelnerka była trochę "luzacka", co mi akurat odpowiada), szybka i sprawna. Nie musieliśmy czekać długo na posiłek, mimo że nie było wolnych miejsc.
Moja Carbonara wyszła prześwietnie (tak dobrej jeszcze nigdzie nie jadłem), żałuję że sam nie potrafię takiej zrobić.
Ceny ok (nie są typowo warszawskie).

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, krzysiekj1313
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Wpadłem tak z przypadka . Na espresso i cos słodkiego ( serniczek z bezą ) . Nie miałem za dużo czasu , a w tym lokalu nie można się spieszyć . Fajny klimat , fajny wystrój wnętrza , no i fajne , miłe i ładne kelnerki . Nic tylko posiedzieć i się rozmarzyć . Następnym razem posiedzę dłużej . Warto.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, andrzejxl

Caffee & Bistro Galeria Sztuki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Caffee & Bistro Galeria Sztuki? Podziel się wrażeniami!