“Robi wrażenie”
Restauracja Stary Dom — recenzja

Restauracja Stary Dom
Nr 15 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Razem z chłopakiem spędziliśmy miło czas przy świetnej muzyce, pięknej aranżacji wnętrz i przemiłej obsłudze. Szybki czas podania. Restauracja robi wrażenie

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, saszansaszan

Rewelacyjna obsługa. Obłędny tatar, krewetki, deser ❤️ ryby nieziemskie w smaku! Wrażenia kulinarne niezapomniane. Wystrój również cudowny

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, Dorota B

Znakomite i gwarne miejsce,bardzo dużo ludzi.
Trochę za dużo chaosu,ale najważniejsze co się podaje na talerzu i jak smakuje.
Bardzo dobre jedzenie.
W restauracji spotkaliśmy znajome twarze z telewizji.
Potem na deser i ciastko udaliśmy się do cukierni obok.
To 2 restauracja wybrana podczas naszego pobytu.

Dziękujemy, AHolubowicz
Zrecenzowano 11 września 2019

wyszukane smaczne drogie jedzenie gustownie podane w nastrojowym stylizowanym na rustykalne przestronnym wnetrzu, polecam tatar przyrzadzanego na oczach przyszlego konsumenta, z drugich dan niezawodna jest kaczka czy pireczen z karkowki z dzika

Dziękujemy, Yurek E
Zrecenzowano 4 września 2019

Plusów ogrom od obsługi, przez menu do cen. Tatar rewelacja, wędliny i pasztety niebo w gębie.

Mały minus za brak porządnego parkingu.

Dziękujemy, Sarelka

Restauracja Stary Dom — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Dom? Podziel się wrażeniami!