“wyszukane smaczne jedzenie”
Restauracja Stary Dom — recenzja

Restauracja Stary Dom
Nr 15 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

wyszukane smaczne drogie jedzenie gustownie podane w nastrojowym stylizowanym na rustykalne przestronnym wnetrzu, polecam tatar przyrzadzanego na oczach przyszlego konsumenta, z drugich dan niezawodna jest kaczka czy pireczen z karkowki z dzika

Dziękujemy, Yurek E

Zrecenzowano 4 września 2019

Plusów ogrom od obsługi, przez menu do cen. Tatar rewelacja, wędliny i pasztety niebo w gębie.

Mały minus za brak porządnego parkingu.

Dziękujemy, Sarelka
Zrecenzowano 4 września 2019

jedzenie i obsluga na wysokim poziomie. było to wyjscie biznesowe, goscie z zagranicy zachwyceni kuchnia, wystrojem i gościnnoscią!
Polecam!

Dziękujemy, JustinaK41
Zrecenzowano 1 września 2019

Fantastyczne jedzenie i obsługa. Najlepsze krewetki, tatar, torty bezowe jakie jedliśmy, włączając restauracje w Polsce i za granicą. Obsługa, a właściwie opieka (bo to słowo najlepiej to oddaje) kelnerska i ekipy restauracji na najwyższym poziomie. Dla nas to najlepsza restauracja. Polecamy

Dziękujemy, Magically1
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie średnie, niedoprawione i ... letnie. Nic co zapada w pamięć. Siekanie tatara przy stolikach to ściema, bo mają przygotowane mięso, które kucharz wyjmuje spod blatu.
Zużyte wnętrze - widać na rogach stolików (bez obrusów), toaleta do remontu z odchodzącą od wilgoci boazerią.
Na plus - obsługa, kelner bardzo się starał.
Nie polecam. Miejsce do odwiedzenia na raz: po raz pierwszy i ostatni. Są daleko za konkurencją.

Dziękujemy, KasikK

Restauracja Stary Dom — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Dom? Podziel się wrażeniami!