“Rewelacja”
Restauracja Stary Dom — recenzja

Restauracja Stary Dom
Nr 15 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Fantastyczne jedzenie i obsługa. Najlepsze krewetki, tatar, torty bezowe jakie jedliśmy, włączając restauracje w Polsce i za granicą. Obsługa, a właściwie opieka (bo to słowo najlepiej to oddaje) kelnerska i ekipy restauracji na najwyższym poziomie. Dla nas to najlepsza restauracja. Polecamy

Dziękujemy, Magically1

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie średnie, niedoprawione i ... letnie. Nic co zapada w pamięć. Siekanie tatara przy stolikach to ściema, bo mają przygotowane mięso, które kucharz wyjmuje spod blatu.
Zużyte wnętrze - widać na rogach stolików (bez obrusów), toaleta do remontu z odchodzącą od wilgoci boazerią.
Na plus - obsługa, kelner bardzo się starał.
Nie polecam. Miejsce do odwiedzenia na raz: po raz pierwszy i ostatni. Są daleko za konkurencją.

Dziękujemy, KasikK
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Miejsce w fajnym klimacie z dobrą obsługa. Deska mies i pasztetów przeszła wręcz moje oczekiwania. Bardzo polecam.

Dziękujemy, MichalZz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Stary warszawski dom... A tak przynajmniej wygląda od srodka. Nie odczuwa się bliskiego sąsiedztwa nowoczesnego miasta. Miejsce na spokojny obiad lub spotkanie / uroczystość w raczej większej grupie osób, przy czym zalecany jest naprawdę dobry apetyt. Obsługa potrafi naprawdę dobrze doradzić zestaw potraw dla każdego gościa.

Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Urodziny spędzone w Starym Domu, były najlepszymi, jakie do tej pory przeżyłam.
Obsługa na najwyższym poziomie. Jedzenie znakomite. Klimat fantastyczny.
Polecam wszystkim!

Dziękujemy, aga0829

Restauracja Stary Dom — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Dom? Podziel się wrażeniami!