“Wieczorny wypad na winko”
Charlotte — recenzja

Charlotte
Nr 459 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Muranów
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Najlepsze miejsce na winko ze znajomymi ! Bardzo polecam, jedzonko jest mega dobre i ceny w takim miejscu są przystępne dla wszystkich

Dziękujemy, AlicjaZ233
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech K, manager, CharlotteOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy za opinię :)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze jedzenie-(bo to w jego poszukiwaniu tam zazwyczaj zaglądam) jest naprawdę smaczne i stosunkowo tanie. Pieczywko ze słodkimi dodatkami, omlety, granola z jogurtem wszystko przeze mnie sprawdzone i godne polecenia. Jedyne co mi nie podoasowało to tosty zapiekane z indykiem.
Niestety wystrój do poprawy, jeżeli coś by się w tym kierunku zadziało to w Charlotte”byłoby jeszcze więcej tego „warszawskiego” klimatu
Świetna lokalizacja, więc bywa tłoczno.

Dziękujemy, tippecanoe44
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia K, Kierownik, CharlotteOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dziękujemy za recenzję, miłe słowa i uwagi. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Poszliśmy z mężem na śniadanie, ale dni świetności lokalu już dawno minęły.
- obsługa jest nieuprzejma i nieprofesjonalna, chłopak za ladą antypatyczny i zmanierowany, zamiast klientami zajmuje się kolegami
- po dojechaniu do domu okazało się, że niestety zabrakło w torbie pieczywa, za które zapłaciliśmy. Dramat.
- dziewczęta siedzące obok wsadzały oblizywane place do słoja z czekoladą - tak tego samego, który za chwilę zaserwowany będzie komuś innemu - kelnerka - zero reakcji. Inna klientka maczała w dżemie gryzionego croissanta. Aż się prosi o Sanepid.
- czas oczekiwania 30 minut na jajko na miękko i jajko sadzone - takie smutne jajo na prlowskim talerzyku, z przekrojonym na pół pomidorkiem koktajlowym. Kelnerka nawet nie raczyła skomentować, że zaraz doniesie pieczywo i resztę zmówienia.
- jeśli chcecie pozostać w dobrym zdowiu, nie jeść powideł, do których ktoś napluł, zapłacić adekwatną cenę za sadzeniaka i nie czekać przed barem na stolik - idźcie gdziekolwiek indziej.

1  Dziękujemy, Matylda45
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia K, Kierownik, CharlotteOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dziękujemy za recenzję. Przepraszamy za wyżej opisaną sytuację. Czy możemy poznać datę wizyty w lokalu, aby móc ustalić, kto tego dnia odpowiadał za obsługę w lokalu? Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Byłam wielokrotnie i biała czekolada bije wszystko na głowę.Wystroj dla mnie jest koszmarny jednak wiem,że dla pewnego grona odbiorców tworzy to niesamowity klimat.Obsluga jest różnorodna zawsze mam nadzieje, że trafię na profesjonalistów jednak w przypadku tego miejsca bywa różnie.Napewno wrócę jest to idealne miejsce na śniadanko jak i lampkę szampana, a jakość obsługi mam nadzieję, że ulegnie pozytywnej zmianie.

Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia K, Kierownik, CharlotteOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy za recenzję.

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Charlotte odwiedzam wielokrotnie. Większość moich wizyt to zakup granoli z jogurtem naturalnym na wynos. Najczęściej wpadam tu w przerwie lunchowe w czasie pracy. Jak wiemy czas ten jest okrojony. Maksymalnie mogę poświecić 10 min na czas oczekiwania.
Przykrym jest to, że jak się dziś dowiedziałam, zamówienie na wynos nie są realizowane w pierwszej kolejności lub w drugiej kolejce na kuchni.
Wiadomym jest, oż osoba kupująca na wynos spieszy się. Pomyślcie nad rozwiązaniem, może uda się ten proces ulepszyć :)

Dziękujemy, ladyveroniq
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia K, Kierownik, CharlotteOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dziękujemy za recenzję, miłe słowa i cenne uwagi. Pozdrawiamy i zwrócimy na to uwagę. Pozdrawiamy!

Charlotte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Charlotte? Podziel się wrażeniami!