Wizytówka warszawy

Pomimo iż na początku wygląd z zewnątrz bardzo mi się nie podobał to miejsce uważam za super... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Arek Z
Warszawa, Polska
Gniazdo orła

Gniazdo orła albo koszyk na jajka. Róznie nazywają stadion. Tak czy owak to zadaszony obiekt, na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Gerd G

Tanio można dostać się na taras widokowy Stadionu Narodowego, ale trzeba mieć wyłącznie odliczoną kwotę na bilet. taras widokowy to nic innego jak wstęp na najwyższe trybuny stadionu. Można tam siedzieć do woli i podziwiać ogrom tego miejsca. Uważam, że warto przyjść i zobaczyć to miejsce.

Dziękujemy, Małgorzata G

Byłem pierwszy raz na stadionie na meczu Polska Austria i stadion jest świetny. Prezentuje się znakomivie. A w dodatku ta atmosfera meczowa....

Dziękujemy, Bielikooooo

Stadion robi wrażenie.
Chyba stworzony raczej na takie wydarzenia jak mecze,a nie koncerty gdzie już słyszałem,że maja problemy a akustyką.
Tylko mecze powinny być jakieś bardziej ciekawe,a tu niestety porażka.
No ale to niezależne od tego stadionu.

Dziękujemy, ZZielinski

Miejsce kojarzące sie wszystkim z meczami piłki nożnej, jednak nie po to stworzono stadion, nawet nie mamy pojęcia ile wydarzeń codziennie ma tam miejsce. Zwiedzanie stadionu to wybór z kilku tras plus wejście na punkt widokowy. Przewodnicy naprawde potrafia zaciekawić i można dowiedziec sie wielu rzeczy o których nie mieliśmy pojęcia oraz zobaczyć całe zaplecze od środka (od loży vipów po szatnie zawodników) Wycieczka dobra dla miłośników piłki ale nie tylko ;)

Dziękujemy, Myrcella99
Zrecenzowano: 6 września 2019

Pamiętam mój pierwszy raz, kiedy wszedłem na trybuny przed meczem. Muszę przyznać, że ten stadion zrobił na mnie piorunujące i pozytywne wrażenie. Każdy fan piłki nożnej powinien choć raz obejrzeć tu mecz polskiej reprezentacji.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Piotr D