Wizytówka warszawy

Pomimo iż na początku wygląd z zewnątrz bardzo mi się nie podobał to miejsce uważam za super... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Arek Z
Warszawa, Polska
Gniazdo orła

Gniazdo orła albo koszyk na jajka. Róznie nazywają stadion. Tak czy owak to zadaszony obiekt, na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Gerd G

Stadion robi wrażenie.
Chyba stworzony raczej na takie wydarzenia jak mecze,a nie koncerty gdzie już słyszałem,że maja problemy a akustyką.
Tylko mecze powinny być jakieś bardziej ciekawe,a tu niestety porażka.
No ale to niezależne od tego stadionu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, ZZielinski

Miejsce kojarzące sie wszystkim z meczami piłki nożnej, jednak nie po to stworzono stadion, nawet nie mamy pojęcia ile wydarzeń codziennie ma tam miejsce. Zwiedzanie stadionu to wybór z kilku tras plus wejście na punkt widokowy. Przewodnicy naprawde potrafia zaciekawić i można dowiedziec sie wielu rzeczy o których nie mieliśmy pojęcia oraz zobaczyć całe zaplecze od środka (od loży vipów po szatnie zawodników) Wycieczka dobra dla miłośników piłki ale nie tylko ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Myrcella99
Zrecenzowano: 6 września 2019

Pamiętam mój pierwszy raz, kiedy wszedłem na trybuny przed meczem. Muszę przyznać, że ten stadion zrobił na mnie piorunujące i pozytywne wrażenie. Każdy fan piłki nożnej powinien choć raz obejrzeć tu mecz polskiej reprezentacji.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano: 1 września 2019

Stadion widoczny z daleka. Piękny, duży i nowoczesny. Można dojechać metrem. Dostępne punkty gastronomiczne. Odwiedziliśmy go w trakcie Narodowego Dnia Tenisa. Dużo atrakcji dla dzieci.

Dziękujemy, 252jasmin
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wykupilismy wycieczkę VIP. Niedroga, bardzo fajny przewodnik. Stadion bardzo ładny. Zdecydowanie warto poświęcić 1,5h na zwiedzanie

Dziękujemy, Maciek W