Zapisz
Zwiedzanie pierwsza klasa! :)

Dziękujemy panu przewodnikowi! Świetnie opowiadał! Warto zwiedzić stadion tak jak my - w wersji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 października 2020
787justynac
Tychy, Polska
Stadion

Odpowiednie miejsce na rożnego rodzaju wydarzenia sportowe, koncerty. Duża powierzchnia. Możliwość... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 lipca 2020
karmik_01
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 9 września 2019

Miejsce kojarzące sie wszystkim z meczami piłki nożnej, jednak nie po to stworzono stadion, nawet nie mamy pojęcia ile wydarzeń codziennie ma tam miejsce. Zwiedzanie stadionu to wybór z kilku tras plus wejście na punkt widokowy. Przewodnicy naprawde potrafia zaciekawić i można dowiedziec sie wielu rzeczy o których nie mieliśmy pojęcia oraz zobaczyć całe zaplecze od środka (od loży vipów po szatnie zawodników) Wycieczka dobra dla miłośników piłki ale nie tylko ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Myrcella99
Zrecenzowano: 6 września 2019

Pamiętam mój pierwszy raz, kiedy wszedłem na trybuny przed meczem. Muszę przyznać, że ten stadion zrobił na mnie piorunujące i pozytywne wrażenie. Każdy fan piłki nożnej powinien choć raz obejrzeć tu mecz polskiej reprezentacji.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano: 1 września 2019

Stadion widoczny z daleka. Piękny, duży i nowoczesny. Można dojechać metrem. Dostępne punkty gastronomiczne. Odwiedziliśmy go w trakcie Narodowego Dnia Tenisa. Dużo atrakcji dla dzieci.

Dziękujemy, 252jasmin
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wykupilismy wycieczkę VIP. Niedroga, bardzo fajny przewodnik. Stadion bardzo ładny. Zdecydowanie warto poświęcić 1,5h na zwiedzanie

Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wybraliśmy opcję zwiedzania ze Stefanem Szczepłkiem i to był strzał w dziesiątkę! Bardzo interesujące opowieści nie tylko o sporcie sprawiły, ze nie tylko panowie dobrze się bawili. Wycieczka była dłuższa, niz w zapowiedziach (ponad dwie godziny) ale zdecydowanie warto! Zwiedzanie stadionu obejmuje płytę, szatnie, trybuny zwykłe i VIPowskie, VIP roomy i zaplecze- ciekawe miejsca, szczególnie, kiedy były okraszone anegdotami opowiadanymi przez pana Stefana. Jedyny minus- przewodnik nie używa mikrofonu (z tego, co widzieliśmy "zwykli" przewodnicy byli w nie wyposażeni) co powodowało, ze część opowieści , szczególnie na zewnątrz stadionu, była niesłyszalna. Drobiazg, ale zdecydowanie do poprawki.

Dziękujemy, Katarzyna B