Wizytówka warszawy

Pomimo iż na początku wygląd z zewnątrz bardzo mi się nie podobał to miejsce uważam za super... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Arek Z
Warszawa, Polska
Gniazdo orła

Gniazdo orła albo koszyk na jajka. Róznie nazywają stadion. Tak czy owak to zadaszony obiekt, na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Gerd G

Zrecenzowano: 6 września 2019

Pamiętam mój pierwszy raz, kiedy wszedłem na trybuny przed meczem. Muszę przyznać, że ten stadion zrobił na mnie piorunujące i pozytywne wrażenie. Każdy fan piłki nożnej powinien choć raz obejrzeć tu mecz polskiej reprezentacji.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano: 1 września 2019

Stadion widoczny z daleka. Piękny, duży i nowoczesny. Można dojechać metrem. Dostępne punkty gastronomiczne. Odwiedziliśmy go w trakcie Narodowego Dnia Tenisa. Dużo atrakcji dla dzieci.

Dziękujemy, 252jasmin
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wykupilismy wycieczkę VIP. Niedroga, bardzo fajny przewodnik. Stadion bardzo ładny. Zdecydowanie warto poświęcić 1,5h na zwiedzanie

Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wybraliśmy opcję zwiedzania ze Stefanem Szczepłkiem i to był strzał w dziesiątkę! Bardzo interesujące opowieści nie tylko o sporcie sprawiły, ze nie tylko panowie dobrze się bawili. Wycieczka była dłuższa, niz w zapowiedziach (ponad dwie godziny) ale zdecydowanie warto! Zwiedzanie stadionu obejmuje płytę, szatnie, trybuny zwykłe i VIPowskie, VIP roomy i zaplecze- ciekawe miejsca, szczególnie, kiedy były okraszone anegdotami opowiadanymi przez pana Stefana. Jedyny minus- przewodnik nie używa mikrofonu (z tego, co widzieliśmy "zwykli" przewodnicy byli w nie wyposażeni) co powodowało, ze część opowieści , szczególnie na zewnątrz stadionu, była niesłyszalna. Drobiazg, ale zdecydowanie do poprawki.

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stadion budowany był na miejscu Stadionu Dziesięciolecia, który był miejscem wielu ważny wydarzeń sportowych, wizyty papieża, ale w ostatnich latach był to największy bazar Europy. Stadion Narodowy to dzisiaj jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu, na którym imprezy sportowe odbywają się sporadycznie, ale za to wiele tu koncertów, kongresów, targów czy konferencji. Warto wybrać się tu na wycieczkę z przewodnikiem, bo wtedy można zajrzeć do miejsc nie dla wszystkich dostępnych.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka