Zapisz
Zwiedzanie pierwsza klasa! :)

Dziękujemy panu przewodnikowi! Świetnie opowiadał! Warto zwiedzić stadion tak jak my - w wersji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 października 2020
787justynac
Tychy, Polska
Stadion

Odpowiednie miejsce na rożnego rodzaju wydarzenia sportowe, koncerty. Duża powierzchnia. Możliwość... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 lipca 2020
karmik_01
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019

Stadion widoczny z daleka. Piękny, duży i nowoczesny. Można dojechać metrem. Dostępne punkty gastronomiczne. Odwiedziliśmy go w trakcie Narodowego Dnia Tenisa. Dużo atrakcji dla dzieci.

Dziękujemy, 252jasmin
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wykupilismy wycieczkę VIP. Niedroga, bardzo fajny przewodnik. Stadion bardzo ładny. Zdecydowanie warto poświęcić 1,5h na zwiedzanie

Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wybraliśmy opcję zwiedzania ze Stefanem Szczepłkiem i to był strzał w dziesiątkę! Bardzo interesujące opowieści nie tylko o sporcie sprawiły, ze nie tylko panowie dobrze się bawili. Wycieczka była dłuższa, niz w zapowiedziach (ponad dwie godziny) ale zdecydowanie warto! Zwiedzanie stadionu obejmuje płytę, szatnie, trybuny zwykłe i VIPowskie, VIP roomy i zaplecze- ciekawe miejsca, szczególnie, kiedy były okraszone anegdotami opowiadanymi przez pana Stefana. Jedyny minus- przewodnik nie używa mikrofonu (z tego, co widzieliśmy "zwykli" przewodnicy byli w nie wyposażeni) co powodowało, ze część opowieści , szczególnie na zewnątrz stadionu, była niesłyszalna. Drobiazg, ale zdecydowanie do poprawki.

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stadion budowany był na miejscu Stadionu Dziesięciolecia, który był miejscem wielu ważny wydarzeń sportowych, wizyty papieża, ale w ostatnich latach był to największy bazar Europy. Stadion Narodowy to dzisiaj jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu, na którym imprezy sportowe odbywają się sporadycznie, ale za to wiele tu koncertów, kongresów, targów czy konferencji. Warto wybrać się tu na wycieczkę z przewodnikiem, bo wtedy można zajrzeć do miejsc nie dla wszystkich dostępnych.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Stadion odwiedziłem z powodu koncertu. Ogromny obiekt robiący wrażenie. Akustyka obiektu jest w porządku (jeżeli chodzi o murawę, w przypadku miejsc na trybunach ponoć pozostawia wiele do życzenia). Jest to z pewnością obiekt, który trzeba zobaczyć będąc w Warszawie :)

1  Dziękujemy, Silk_Bull