Centrum Handlowe dla każdego

Duże centrum tuż obok dwoeca pozwala kupic wszsytko w oczekiwaniu na pociąg. Są też restaruracje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Gerd G
Dużo ludzi duży wybór butów

Sklepy z butami foolocker distance nike adidas sizeer van graaf polecam duzo chodzenia na caly... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
maciej s
Bolesławiec, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Złote tarasy to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie duża ilość sklepów różnego rodzaju świetna lokalizacja

Dziękujemy, darekzaegar
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Można parę godzin tam spędzić i nawet coś kupić, choć już praktycznie było po promocjach i wszystko przebrane.

Dziękujemy, Amal150309
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Duże centrum handlowe choć sklepy bardziej dla mojej małżonki niż dla mnie.
Ja się udałem do pobliskiej kawiarni na dół,a żona sobie robiła zakupy.
Trochę inne sklepy niż w gdańskich galeriach.
Blisko dworzec kolejowy.

Dziękujemy, JedrzejCewkowicz
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Największą zaleta tej galerii to to że jest blisko dworca. Plus też za duży wybór sklepów i knajpek. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Majerr90
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, które nigdy mnie nie zawodzi i zawsze jest po drodze. Zawsze można tam spotkać kogoś znajomego ;)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 899palomaz