Zapisz
Jedna z wizytówek Warszawy.

Złote Tarasy, połączone z dworcem centralnym to jedna z wizytówek Warszawy. Na zakupy natomiast... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2020
bbartekbialecki
Warszawa, Polska
super

Bardzo fajna, duuża galeria, fajny design ogólnie polecam wszystkim będącym w warszawie tam pójść z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 lipca 2020
pepsi_lepsze
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 056)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Złote tarasy to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie duża ilość sklepów różnego rodzaju świetna lokalizacja

Dziękujemy, darekzaegar
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Można parę godzin tam spędzić i nawet coś kupić, choć już praktycznie było po promocjach i wszystko przebrane.

Dziękujemy, Amal150309
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Duże centrum handlowe choć sklepy bardziej dla mojej małżonki niż dla mnie.
Ja się udałem do pobliskiej kawiarni na dół,a żona sobie robiła zakupy.
Trochę inne sklepy niż w gdańskich galeriach.
Blisko dworzec kolejowy.

Dziękujemy, JedrzejCewkowicz
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, które nigdy mnie nie zawodzi i zawsze jest po drodze. Zawsze można tam spotkać kogoś znajomego ;)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 899palomaz
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Najlepsze oczekiwanie na pociąg.Bardzo duży wybór sklepów,gdzie praktycznie mozna kupić wszystko w jednym miejscu.Gdy robisz się głodny to masz jedzonko na wyciągnięciu ręki.Toalety na miejscu.Wszystko czyste i widać, że ktoś tego pilnuje.Poza tym czułam się tam bezpiecznie.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
2  Dziękujemy, Aleksandra S