Warszawa

“Blisko starówki ”
FRETA 33 — recenzja

FRETA 33
Nr 33 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna miejscówka blisko starego miasta niekoniecznie z typowo polskimi daniami. Owoce morza makarony risotto wszystko ładnie podane i skomponowane. Ceny średnie. Obsługa bardzo sympatyczna. Położenie poza ścisłym starym miastem pozwala na oddech od tłumu. Polecam.

Dziękujemy, 979grzegorzw

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Niezwykle klimatyczne miejsce, duży wybór dań wegetariańskich, można zjeść ze smakiem ciekawe dania, jesteśmy zadowoleni pod każdym względem.

Dziękujemy, Podroznik78
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Klimatyczny lokal znajdujący się w okolicy Starego Miasta. Na przystawkę wybrałem hummus zaś na danie główne tagliatelle z krewetkami - oba dania okazały się przepyszne. Z chęcią wrócę spróbować innych pozycji z karty.

Dziękujemy, Smolaaaa
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie serwują w porządku, chociaż mogłoby być lepiej ;) bardzo miła obsługa (naprawdę duży plus), przyjemny wystrój. Polecam :)

Dziękujemy, EasyGo91
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Jedzenie przepyszne i pięknie podane! Łosoś z kopytkami i cukinią - fantastyczny, zupa rakowa – mniam, tagliatelle z krewetkami – palce lizać a i deser sernik mango - wyśmienity! Rozpieścili nasze zmysły! Obsługa bardzo sympatyczna, pomocna i z humorem. Super wystrój. Niebawem tam wrócę! Polecam ♥️

Dziękujemy, IwonaK2920

FRETA 33 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w FRETA 33? Podziel się wrażeniami!