“Genialne miejsce”
FRETA 33 — recenzja

FRETA 33
Nr 108 wśród 3 534 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 6 listopada 2018

Zjadłam lunch, który akurat tego dnia był serwowany. Bardzo smaczne, zdrowe, lekkie jedzenie. Pychotka. Fajny wystrój, lokalizacja. Wrócę tu z przyjemnością.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Olapepsicola

Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne, świeże, na wysokim poziomie. Bardzo dobre przystawki, bardzo dobre dania główne, pyszna kawa oraz desery. Świetne dla całej rodziny.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 524wojciechw
Zrecenzowano 31 lipca 2018

Bardzo dobre miejsce na wspólny obiad z rodziną. Miła obsługa, menu niebanalne, podane z finezją. Dania smaczne, dobrej jakości produkty. Osobie na diecie bezglutenowej zaproponowano bez problemu smaczne danie. Zaproszeni goście byli zadowoleni. Spędziliśmy miło czas w lipcowy wieczór z pięknym, nastrojowym widokiem na Nowe Miasto. Będziemy tam wracać i rodzinka również.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ANKA321
Zrecenzowano 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce z luźną atmosferą, fajną obsługą i smacznym jedzeniem:) chętnie tam wracamy, bo do tej pory nic nas nie zawiodło

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, EasyGo91
Zrecenzowano 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce na biznesowy posiłek w środku dnia. Karta ciekawa. Dodatkowo menu dnia. Trafiłem na rydze na grzance - poezja. Sympatyczna obsługa, wystrój przyjemny.

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Kriziozet

FRETA 33 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w FRETA 33? Podziel się wrażeniami!