“Zawsze miło tu wrócić”
FRETA 33 — recenzja

FRETA 33
Nr 188 wśród 2 965 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 31 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Część menu zmienia się wraz z sezonem.
Choć miejsce znajduje się w epicentrum turystycznym, nie ma tu mowy o polowaniu na nieświadomego turystę. Jestem Warszawianka i chętnie wracam w to miejsce.
Przemiła obsługa.

1  Dziękujemy, Luna C

Zrecenzowano 19 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem tu po raz drugi i kolejny raz wiem, że wybór był trafny. Pyszne jedzenie, świetna obsługa, ceny przystępne - gorąco wszystkim polecam

Dziękujemy, Iza S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pani kelnerka magiczna. Cudowna. Niepowtarzalna.
Danie świetnie skomponowane i bardzo smaczne. Botwinka idealna.
Połączenie krewetek i chorizo to już wyższa szkoła, do tego cudownie wino w ogródku i nic więcej nie potrzeba. POLECAM!!

1  Dziękujemy, wojcius
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byłam w tej restauracji już kilka razy i zawsze jestem bardzo zadowolona. Bardzo sobie cenię dbałość o jakość produktów, z których przygotowywane sa dania oraz ciekawe acz bezpretensjonalne menu. Dzisiejsza wizyta - rewelacyjna. Wyśmienita jagnięcina w bakłażanie, sałatka z tuńczykiem i awokado, bezglutenowy mus czekoladowyi. Bardzo profesjonalna, życzliwa obsługa.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 3 kwietnia 2017

Fajne , klimatyczne miejsce,bardzo dobrze położone na Nowym Mieście.
Kuchnia bez szału ale poprawna.

Dziękujemy, infoland

FRETA 33 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w FRETA 33? Podziel się wrażeniami!