Festiwal Przemiany 2019

Zdecydowanie polecam cały CNK oraz wydarzenia tam organizowane. Miejsce dla każdego i w każdym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
ziekon
Warszawa, Polska
Z Kopernikiem nuda się nie uda!

Warto tu wejść ze swoją pociechą na pewno będzie mieć moc atrakcji. Nawet niejeden dorosły wpadnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
marfab93
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 891)

Zabrałam Tatę, który odwiedzał mnie na weekend w stolicy i inżynier 50+ bawił się nie gorzej niż maluchy w wieku szkolnym! Atutem jest duża różnorodność eksponatów i dowolność w zwiedzaniu - można podążać za przygotowanymi ścieżkami i brać udział w przygotowanych pokazach lub we własnym tempie eksplorować sale wystawowe. Miła i kompetentna obsługa chętnie pomaga i wyjaśnia działanie eksponatów.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, martamariaklara

Ekspozycja trochę mnie przytłoczyła. Dużo ludzi, tam gdzie trafił nam się animator było bardzo ciekawie. Bez animatora różnie bywało czasem nie wiedzieliśmy czy eksponat nie działa (zdarzało się) czy coś źle robimy ;) Ale miejsce do którego wracam wielokrotnie to Niebo Kopernika, czyli Planetarium. Fantastyczna sprawa. Czy to w wersji dla dzieci, czy dla dorosłych. Ogromne brawa dla prowadzących, na tworzenie świetnej atmosfery, nutkę żartu i dobrej zabawy. Jeśli ktoś już jest w CNK to Planetarium to pozycja obowiązkowa.

5  Dziękujemy, C6556TRroberto
Zrecenzowano: 8 września 2019

Znizka dla dzieci do lat 19 za okazaniem legitymacji szkolnej? Seriously? moje dzieci nie chodza do szkoly w polsce i nie posiadaja takiej legitymacji, czy w takim razie znizka im sie nie nalezy? czy ja mam udowadniac ze moje 6 i 9 letnie dzieci maja ponizej 19 lat? Osoby z niepelnosprawnoscia po okazaniu orzeczenia o niepelnosprawnosci i legitymacji ?? Ludzie XXI wiek mamy ( chociaz moze jeszcze nie w Polsce? )

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, rodzic12343
Zrecenzowano: 6 września 2019

Gdyby szkoła podstawowa i liceum, do których chodziłem wyglądały tak jak to miejsce, to dziś z pewnością byłbym naukowcem w dziedzinie fizyki :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, TomaszKarpinski
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Na miejscu w CNK jest dużo eksponatów które nie tylko oglądamy ale i sami możemy robić różnego rodzaju sprawdzenia polecam świetna zabawa dla całej rodziny

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Biala333