Zapisz
Każdego roku coś innego :)

Bez względu na wiek każde dziecko (i dorosły) znajdzie coś interesującego dla siebie. Warto wracać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 października 2020
787justynac
Tychy, Polska
Super

Doskonala zabawa Cuzco atrakcji super atmosfera polecono nam to miejsce I bylo naprawde ok podczas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 października 2020
1gosc1
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 040)

Zrecenzowano: 8 września 2019

Znizka dla dzieci do lat 19 za okazaniem legitymacji szkolnej? Seriously? moje dzieci nie chodza do szkoly w polsce i nie posiadaja takiej legitymacji, czy w takim razie znizka im sie nie nalezy? czy ja mam udowadniac ze moje 6 i 9 letnie dzieci maja ponizej 19 lat? Osoby z niepelnosprawnoscia po okazaniu orzeczenia o niepelnosprawnosci i legitymacji ?? Ludzie XXI wiek mamy ( chociaz moze jeszcze nie w Polsce? )

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, rodzic12343
Zrecenzowano: 6 września 2019

Gdyby szkoła podstawowa i liceum, do których chodziłem wyglądały tak jak to miejsce, to dziś z pewnością byłbym naukowcem w dziedzinie fizyki :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, TomaszKarpinski
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Na miejscu w CNK jest dużo eksponatów które nie tylko oglądamy ale i sami możemy robić różnego rodzaju sprawdzenia polecam świetna zabawa dla całej rodziny

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Biala333
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Aktualnie największy obiekt inspirujący rzesze młodzieży i dorosłych do dociekań naukowych. Można tu wiele się nauczyć, samemu doświadczać i być zainspirowanym do dalszych dociekań. Można tutaj poczuć się jako odkrywca i badacz. Sprawdzisz w tym miejscu jak odbierasz przez swoje zmysły otaczającą cię rzeczywistość.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Warszawie z rodziną warto tutaj zajrzeć z dziećmi będą miały dużo frajdy.Dla dorosłych... ?chyba ze lubią eksperymenty i zabawę w naukowców .Mimo to polecam córce się podobało.

Dziękujemy, 104andrzeji