Szaleństwo eksperymentowania

Jezeli chcecie zajac swoje pociechy na caly dzień to nic prostszego: idzcie do CNK. Najlepiej rano... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Piotr G
Super zabawa na kilka godzin

Bilety można kupić na miejscu, ale zdecydowanie lepiej zrobić to z wyprzedzeniem przez internet... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Niedzielny_Turysta
Zielona Góra, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 902)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Gdyby szkoła podstawowa i liceum, do których chodziłem wyglądały tak jak to miejsce, to dziś z pewnością byłbym naukowcem w dziedzinie fizyki :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, TomaszKarpinski
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Na miejscu w CNK jest dużo eksponatów które nie tylko oglądamy ale i sami możemy robić różnego rodzaju sprawdzenia polecam świetna zabawa dla całej rodziny

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Biala333
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Aktualnie największy obiekt inspirujący rzesze młodzieży i dorosłych do dociekań naukowych. Można tu wiele się nauczyć, samemu doświadczać i być zainspirowanym do dalszych dociekań. Można tutaj poczuć się jako odkrywca i badacz. Sprawdzisz w tym miejscu jak odbierasz przez swoje zmysły otaczającą cię rzeczywistość.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Warszawie z rodziną warto tutaj zajrzeć z dziećmi będą miały dużo frajdy.Dla dorosłych... ?chyba ze lubią eksperymenty i zabawę w naukowców .Mimo to polecam córce się podobało.

Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Interesujące miejsce głównie dla rodzin z dziećmi, które są w wieku 10+, które wyniosą z pobytu naukę, która może się przydać. Każdy eksponat - urządzenie można dotknąć, sprawdzić, wypróbować. Zakup biletów z wyprzedzeniem tylko przez internet ponieważ można mieć problemy z wejściem, będąc o 9 rano do zakupu w kasie były bilety najwcześniej na 14.
Przy okazji polecam seans w Planetarium.

Dziękujemy, rafno1