Zapisz
Każdego roku coś innego :)

Bez względu na wiek każde dziecko (i dorosły) znajdzie coś interesującego dla siebie. Warto wracać... Przeczytaj więcej

787justynac
Tychy, Polska
Super

Doskonala zabawa Cuzco atrakcji super atmosfera polecono nam to miejsce I bylo naprawde ok podczas... Przeczytaj więcej

1gosc1
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 040)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Na miejscu w CNK jest dużo eksponatów które nie tylko oglądamy ale i sami możemy robić różnego rodzaju sprawdzenia polecam świetna zabawa dla całej rodziny

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Biala333
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Aktualnie największy obiekt inspirujący rzesze młodzieży i dorosłych do dociekań naukowych. Można tu wiele się nauczyć, samemu doświadczać i być zainspirowanym do dalszych dociekań. Można tutaj poczuć się jako odkrywca i badacz. Sprawdzisz w tym miejscu jak odbierasz przez swoje zmysły otaczającą cię rzeczywistość.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Warszawie z rodziną warto tutaj zajrzeć z dziećmi będą miały dużo frajdy.Dla dorosłych... ?chyba ze lubią eksperymenty i zabawę w naukowców .Mimo to polecam córce się podobało.

Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Interesujące miejsce głównie dla rodzin z dziećmi, które są w wieku 10+, które wyniosą z pobytu naukę, która może się przydać. Każdy eksponat - urządzenie można dotknąć, sprawdzić, wypróbować. Zakup biletów z wyprzedzeniem tylko przez internet ponieważ można mieć problemy z wejściem, będąc o 9 rano do zakupu w kasie były bilety najwcześniej na 14.
Przy okazji polecam seans w Planetarium.

Dziękujemy, rafno1
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Polecam. Bardzo dobrze rozwinięte centrum. 3.5 h to malo na caly obiekt wiec polecam zarezerwować więcej czasu. Minusem to brak stołówki z jedzeniem wewnątrz, stołówka jest przed wejściem i w trakcie zwiedzania nie można do niej wyjść, ponieważ bilet nie wpuści nas powtórnie na obiekt. Bardzo mało miejsca parkingowego. Parkingowy zapraszał do wjazdu, a miejsca aby zaparkować nie było - ogromny minus, trzeba było krążyć żeby zaparkować gdzieś obok (4 ulice dalej). Zalecam wprowadzenie licznika wolnych miejsc na parkingu.

Dziękujemy, pzie