Ok

Naprawdę warto Dla każdego coś ciekawego Dzieci dorośli oraz osoby starsze napewno będą zaciekawione

Zrecenzowano wczoraj
JacekK1791
Niesamowite miejsce

Bilety stosunkowo tanie, miejsce bardzo ciekawe. Mnóstwo wiedzy i informacji. Miejsce niestety dość... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
AniaLis1
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 896)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Na miejscu w CNK jest dużo eksponatów które nie tylko oglądamy ale i sami możemy robić różnego rodzaju sprawdzenia polecam świetna zabawa dla całej rodziny

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Biala333
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Aktualnie największy obiekt inspirujący rzesze młodzieży i dorosłych do dociekań naukowych. Można tu wiele się nauczyć, samemu doświadczać i być zainspirowanym do dalszych dociekań. Można tutaj poczuć się jako odkrywca i badacz. Sprawdzisz w tym miejscu jak odbierasz przez swoje zmysły otaczającą cię rzeczywistość.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Warszawie z rodziną warto tutaj zajrzeć z dziećmi będą miały dużo frajdy.Dla dorosłych... ?chyba ze lubią eksperymenty i zabawę w naukowców .Mimo to polecam córce się podobało.

Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Interesujące miejsce głównie dla rodzin z dziećmi, które są w wieku 10+, które wyniosą z pobytu naukę, która może się przydać. Każdy eksponat - urządzenie można dotknąć, sprawdzić, wypróbować. Zakup biletów z wyprzedzeniem tylko przez internet ponieważ można mieć problemy z wejściem, będąc o 9 rano do zakupu w kasie były bilety najwcześniej na 14.
Przy okazji polecam seans w Planetarium.

Dziękujemy, rafno1
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Polecam. Bardzo dobrze rozwinięte centrum. 3.5 h to malo na caly obiekt wiec polecam zarezerwować więcej czasu. Minusem to brak stołówki z jedzeniem wewnątrz, stołówka jest przed wejściem i w trakcie zwiedzania nie można do niej wyjść, ponieważ bilet nie wpuści nas powtórnie na obiekt. Bardzo mało miejsca parkingowego. Parkingowy zapraszał do wjazdu, a miejsca aby zaparkować nie było - ogromny minus, trzeba było krążyć żeby zaparkować gdzieś obok (4 ulice dalej). Zalecam wprowadzenie licznika wolnych miejsc na parkingu.

Dziękujemy, pzie