Warszawa
Rewelacja

Dla każdego wieku. Byłam już kilka razy... Tak niesamowite miejsce które nigdy się nie nudzi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Damkrys
Warszawa, Polska
Dorośli w czwartki :)

Świetne miejsce na mapie Warszawy. Nie wiem tylko, kiedy tam trzeba pójść, by nie było tłumów... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Natalia G
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 906)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Warszawie z rodziną warto tutaj zajrzeć z dziećmi będą miały dużo frajdy.Dla dorosłych... ?chyba ze lubią eksperymenty i zabawę w naukowców .Mimo to polecam córce się podobało.

Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Interesujące miejsce głównie dla rodzin z dziećmi, które są w wieku 10+, które wyniosą z pobytu naukę, która może się przydać. Każdy eksponat - urządzenie można dotknąć, sprawdzić, wypróbować. Zakup biletów z wyprzedzeniem tylko przez internet ponieważ można mieć problemy z wejściem, będąc o 9 rano do zakupu w kasie były bilety najwcześniej na 14.
Przy okazji polecam seans w Planetarium.

Dziękujemy, rafno1
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Polecam. Bardzo dobrze rozwinięte centrum. 3.5 h to malo na caly obiekt wiec polecam zarezerwować więcej czasu. Minusem to brak stołówki z jedzeniem wewnątrz, stołówka jest przed wejściem i w trakcie zwiedzania nie można do niej wyjść, ponieważ bilet nie wpuści nas powtórnie na obiekt. Bardzo mało miejsca parkingowego. Parkingowy zapraszał do wjazdu, a miejsca aby zaparkować nie było - ogromny minus, trzeba było krążyć żeby zaparkować gdzieś obok (4 ulice dalej). Zalecam wprowadzenie licznika wolnych miejsc na parkingu.

Dziękujemy, pzie
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne miejsce dla pasjonatów nauki. Osobiście sugeruje wejścia rano. Wszelkie dodatkowe atrakcje odbywają się do południa. Później główną atrakcją jest już stała wystawa.

Warto.

Dziękujemy, Pystolero
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Prawdę mówiąc trudno coś napisać żeby czegoś nie pominąć. Bilety lepiej kupić przez internet bo jesteśmy pewni, że wejdziemy. Zobaczyć wszystko w ciągu jednego dnia jest trudno, trzeba dobrze sobie zaplanować seanse np. w teatrze wysokich napięć (koniecznie). Bardzo fajne dla dzieci są różnego rodzaju warsztaty a tak w ogóle to trzeba przyjść całą rodziną i nikt nie będzie się nudził. Można wziąć swój prowiant i napoje lub skorzystać a bufetów.

Dziękujemy, Bogusław K