“Lekkie rozczarowanie”
Centrum Nauki Kopernik — recenzja

Centrum Nauki Kopernik
Nr 10 wśród 364 atrakcji (Warszawa)
Informacje o atrakcji
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 27
9 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Lekkie rozczarowanie”
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2017

Centrum Nauki Kopernik to w gruncie rzeczy fajne miejsce, ale na osobach dorosłych nie zrobi raczej takiego wrażenia jak na najmłodszych. Minusem dla mnie było dużo stanowisk komputerowych, natomiast mało ciekawych, ,,dotykalnych" i doświadczalnych atrakcji. Poza tym część z nich była nieczynna. Podobała mi się imitacja tonącego statku i walizka, której nie można odłożyć na miejsce.Chętnie wybiorę się do Planetarium,.

Data wizyty: listopadzie 2016

• Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Polska Południowa, Polska
Liczba recenzji: 1
“Świetne, ale traktowane jako plac zabaw”
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce, na pewno tam wrócę, jednak bardzo przeszkadzają pozostali zwiedzający - chordy wycieczek szkolnych - ktorych nikt nie kontroluje. Panie nauczycielki siadają sobie na kawkę i puszczają dzieci luzem niczym na wielki plac zabaw. Efektem jest, że nie można spokojnie obejrzeć żadnego eksponatu, bo będzie ci go wyrywać z ręki przebiegający obok gimnazjalista. Nie wspominając już o hałasie i ilości zepsutych eksponatów. Tak to wygląd przynajmniej w tygodniu - ciekawe czy w weekend też.

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Awiercik
Grimsby, Wielka Brytania
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 7
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“zawiedziona”
Zrecenzowano: 30 marca 2017

Bardzo duzo wycieczek szkolnych co powoduje ze trzeba do wszystkiego dlugo czekac. Zeby wszystko zobaczyc trzeba przeznaczyc okolo 4-5 godz.

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, dorota0106
Olsztyn, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 19
4 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“Świetne miejsce dla małych i dużych”
Zrecenzowano: 30 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Do Centrum Nauki wybraliśmy się paczką znajomych. Świetna zabawa dla osob w każdym wieku :) spędziliśmy tam ponad 3h. Radzę byc w godzinach ok. 12-13 w niedziele, w okolicach 15 kasy byly zamkniete z powodu zbyt dużej liczby osób i nie wpuszczano do środka

Data wizyty: marcu 2017
4 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Świetne miejsce!”
Zrecenzowano: 29 marca 2017

W Centrum Nauki Kopernik bylam dwa razy. Naprawde warto. Na mnie szczególne wrażenie zrobiło Planetarium.

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, KatarzynaWl

Centrum Nauki Kopernik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Centrum Nauki Kopernik? Podziel się wrażeniami!