“Świetna zabawa dla małych i dużych odkrywców!”
Centrum Nauki Kopernik — recenzja

Centrum Nauki Kopernik
Nr 11 wśród 369 atrakcji (Warszawa)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 16 marca 2017

Mam ponad 30 lat, a w Centrum Nauki Kopernik poczułam się jak dziecko, głodne wiedzy i ciekawe świata. Spędziliśmy tam pół dnia i wciąż było nam mało. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce, szczególnie z dziećmi, bo poprzez zabawę można się tam naprawdę wiele nauczyć. Kapitalny jest Teatr Robotyczny, w którym można oglądać krótkie spektakle co godzinę.

Dziękujemy, MarzenaSzyma
Napisz recenzję
Centrum Nauki Kopernik — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 15 marca 2017

Obowiązkowe miejsce do zobaczenia w mieście. Zabawa zarówno dla małych jak i dużych. Miejsce malowniczo położne. W pogodne dni dostępny taras oraz ogród na dachu, z których rozciąga się przepiękny widok na Wisłę, stadion, stare miasto. Radzę zarezerwować sobie przynajmniej 6 godzin na spokojne oglądanie eksponatów. Jeśli ma się małe dzieci to nawet więcej. Strefa dla nich jest pomysłowa i bardzo atrakcyjna. Nawet rodzic będzie się tam dobrze bawić. Obsługa jest młoda, we większości pasjonaci, w nieskończoność mogą opowiadać. Potrafią zainteresować i wciągnąć w niezwykły świat fizyki, chemii, mechaniki, architektury.... Polecam wybrać się do Teatru Wysokich Napięć. W tym samym miejscu znajduje się planetarium do którego również polecam się wybrać. Samo otoczenie miejsca jest bardzo ciekawe. Spacerkiem można dojść do starówki, na podzamcze, do parku fontann. Jedynym minusem jest droga restauracja na miejscu. Na szczęście w bibliotece można zjeść taniej i równie smacznie :)

Dziękujemy, pacynnka
Zrecenzowano 11 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam, swietnie zrobione, bardzo pomysłowo, mnóstwo ciekawostek, doświadczeń. Wszystko ładne i ciekawe. Polecam zarówno dla dzieci młodzieży jak i dorosłych !

Dziękujemy, Piters78
Zrecenzowano 10 marca 2017

To miejsce, które w Warszawie będąc, dobrze odwiedzić. Zwłaszcza dla ludzi ciekawskich i otwartych będzie to niewątpliwie interesujące miejsce. W Centrum oprócz pewnych stałych elementów, prowadzone są zajęcia dla dzieci, które bardzo polecam, bo są twórcze, wciągające, jedne z najlepszych, na które chodzimy.
Lubimy też okolicę wokół Kopernika na spacer, na korzystanie z propozycji plenerowych.

Dziękujemy, AgnieszkaAWZ
Zrecenzowano 8 marca 2017

Polecam to miejsce na wypad z rodziną, można wiele się samemu nauczyć jak i jest wiele atrakcji dla dzieci. Spędziłem tam z rodziną 4 godziny a i to było mało. Jeszcze raz się wybierzemy. Warto iść do teatru wysokich napięć...

Dziękujemy, Nikodem L

Centrum Nauki Kopernik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Centrum Nauki Kopernik? Podziel się wrażeniami!