“Dobra zabawa dla każdego”
Centrum Nauki Kopernik — recenzja

Centrum Nauki Kopernik
Nr 10 wśród 363 atrakcji (Warszawa)
Informacje o atrakcji
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 19
8 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Dobra zabawa dla każdego”
Zrecenzowano: 15 marca 2017

Obowiązkowe miejsce do zobaczenia w mieście. Zabawa zarówno dla małych jak i dużych. Miejsce malowniczo położne. W pogodne dni dostępny taras oraz ogród na dachu, z których rozciąga się przepiękny widok na Wisłę, stadion, stare miasto. Radzę zarezerwować sobie przynajmniej 6 godzin na spokojne oglądanie eksponatów. Jeśli ma się małe dzieci to nawet więcej. Strefa dla nich jest pomysłowa i bardzo atrakcyjna. Nawet rodzic będzie się tam dobrze bawić. Obsługa jest młoda, we większości pasjonaci, w nieskończoność mogą opowiadać. Potrafią zainteresować i wciągnąć w niezwykły świat fizyki, chemii, mechaniki, architektury.... Polecam wybrać się do Teatru Wysokich Napięć. W tym samym miejscu znajduje się planetarium do którego również polecam się wybrać. Samo otoczenie miejsca jest bardzo ciekawe. Spacerkiem można dojść do starówki, na podzamcze, do parku fontann. Jedynym minusem jest droga restauracja na miejscu. Na szczęście w bibliotece można zjeść taniej i równie smacznie :)

Data wizyty: kwietniu 2016

13 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 20
“Świetna sprawa !”
Zrecenzowano: 11 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam, swietnie zrobione, bardzo pomysłowo, mnóstwo ciekawostek, doświadczeń. Wszystko ładne i ciekawe. Polecam zarówno dla dzieci młodzieży jak i dorosłych !

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Piters78
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 77
55 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 14
“Ciekawe miejsce dla ciekawskich”
Zrecenzowano: 10 marca 2017

To miejsce, które w Warszawie będąc, dobrze odwiedzić. Zwłaszcza dla ludzi ciekawskich i otwartych będzie to niewątpliwie interesujące miejsce. W Centrum oprócz pewnych stałych elementów, prowadzone są zajęcia dla dzieci, które bardzo polecam, bo są twórcze, wciągające, jedne z najlepszych, na które chodzimy.
Lubimy też okolicę wokół Kopernika na spacer, na korzystanie z propozycji plenerowych.

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, AgnieszkaAWZ
Kielce, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 116
26 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 39
“Doskonałe miejsce na wypad z rodziną”
Zrecenzowano: 8 marca 2017

Polecam to miejsce na wypad z rodziną, można wiele się samemu nauczyć jak i jest wiele atrakcji dla dzieci. Spędziłem tam z rodziną 4 godziny a i to było mało. Jeszcze raz się wybierzemy. Warto iść do teatru wysokich napięć...

Data wizyty: sierpniu 2016
Dziękujemy, Nikodem L
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Trzeba zobaczyć w Warszawie”
Zrecenzowano: 8 marca 2017

Dla dzieci, dorosłych, super miejsce. Byliśmy już kilka razy i wciąż się nam nie nudzi. Jedyny minus to niedziałające wszystkie eksponaty.

Data wizyty: kwietniu 2016
Dziękujemy, To_znowu_ja

Centrum Nauki Kopernik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Centrum Nauki Kopernik? Podziel się wrażeniami!