“Ciekawe miejsce dla ciekawskich”
Centrum Nauki Kopernik — recenzja

Centrum Nauki Kopernik
Nr 11 wśród 369 atrakcji (Warszawa)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 10 marca 2017

To miejsce, które w Warszawie będąc, dobrze odwiedzić. Zwłaszcza dla ludzi ciekawskich i otwartych będzie to niewątpliwie interesujące miejsce. W Centrum oprócz pewnych stałych elementów, prowadzone są zajęcia dla dzieci, które bardzo polecam, bo są twórcze, wciągające, jedne z najlepszych, na które chodzimy.
Lubimy też okolicę wokół Kopernika na spacer, na korzystanie z propozycji plenerowych.

Dziękujemy, AgnieszkaAWZ
Napisz recenzję
Centrum Nauki Kopernik — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 8 marca 2017

Polecam to miejsce na wypad z rodziną, można wiele się samemu nauczyć jak i jest wiele atrakcji dla dzieci. Spędziłem tam z rodziną 4 godziny a i to było mało. Jeszcze raz się wybierzemy. Warto iść do teatru wysokich napięć...

Dziękujemy, Nikodem L
Zrecenzowano 8 marca 2017

Dla dzieci, dorosłych, super miejsce. Byliśmy już kilka razy i wciąż się nam nie nudzi. Jedyny minus to niedziałające wszystkie eksponaty.

Dziękujemy, To_znowu_ja
Zrecenzowano 7 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Centrum odwiedziłam już jakiś czas temu ze znajomymi. Było ciekawie, ale pewne atrakcje są skierowane dla dzieci wiec nie do końca byłam usatysfakcjonowana.

Dziękujemy, Sonia U
Zrecenzowano 7 marca 2017 z urządzeń przenośnych

To zdecydowanie jedno z najfajniejszych mieć w Warszawie :)
Każdy znajdzie tam coś dla siebie - niezależnie od wieku :)
My byliśmy z 6-latką i szczerze mówiąc nie wiem kto się lepiej bawił ;)
4 godziny minęły tak szybko, że wychodząc o godzinie 19, już myśleliśmy o tym, kiedy tam wrócimy :)

Dziękujemy, Monika G

Centrum Nauki Kopernik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Centrum Nauki Kopernik? Podziel się wrażeniami!