“Trzeba zobaczyć w Warszawie”
Centrum Nauki Kopernik — recenzja

Centrum Nauki Kopernik
Nr 11 wśród 369 atrakcji (Warszawa)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 8 marca 2017

Dla dzieci, dorosłych, super miejsce. Byliśmy już kilka razy i wciąż się nam nie nudzi. Jedyny minus to niedziałające wszystkie eksponaty.

Dziękujemy, To_znowu_ja
Napisz recenzję
Centrum Nauki Kopernik — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 7 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Centrum odwiedziłam już jakiś czas temu ze znajomymi. Było ciekawie, ale pewne atrakcje są skierowane dla dzieci wiec nie do końca byłam usatysfakcjonowana.

Dziękujemy, Sonia U
Zrecenzowano 7 marca 2017 z urządzeń przenośnych

To zdecydowanie jedno z najfajniejszych mieć w Warszawie :)
Każdy znajdzie tam coś dla siebie - niezależnie od wieku :)
My byliśmy z 6-latką i szczerze mówiąc nie wiem kto się lepiej bawił ;)
4 godziny minęły tak szybko, że wychodząc o godzinie 19, już myśleliśmy o tym, kiedy tam wrócimy :)

Dziękujemy, Monika G
Zrecenzowano 5 marca 2017

Bardzo ciekawie urządzone miejsce. Łączy zabawę z edukacją. Obowiązkowo trzeba odwiedzić z dziećmi podczas pobytu w Warszawie.

Dziękujemy, ryszardmilewski
Zrecenzowano 2 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Nawet dorośli moga sie swietnie bawic i przypomnieć sobie jak to jest byc znowu uśmiechniętym dzieckiem.

Dziękujemy, Aga c

Centrum Nauki Kopernik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Centrum Nauki Kopernik? Podziel się wrażeniami!