“Punkt obowiązkowy na mapie Warszawy! ”
Centrum Nauki Kopernik — recenzja

Centrum Nauki Kopernik
Nr 11 wśród 369 atrakcji (Warszawa)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 7 marca 2017 z urządzeń przenośnych

To zdecydowanie jedno z najfajniejszych mieć w Warszawie :)
Każdy znajdzie tam coś dla siebie - niezależnie od wieku :)
My byliśmy z 6-latką i szczerze mówiąc nie wiem kto się lepiej bawił ;)
4 godziny minęły tak szybko, że wychodząc o godzinie 19, już myśleliśmy o tym, kiedy tam wrócimy :)

Dziękujemy, Monika G
Napisz recenzję
Centrum Nauki Kopernik — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 5 marca 2017

Bardzo ciekawie urządzone miejsce. Łączy zabawę z edukacją. Obowiązkowo trzeba odwiedzić z dziećmi podczas pobytu w Warszawie.

Dziękujemy, ryszardmilewski
Zrecenzowano 2 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Nawet dorośli moga sie swietnie bawic i przypomnieć sobie jak to jest byc znowu uśmiechniętym dzieckiem.

Dziękujemy, Aga c
Zrecenzowano 27 lutego 2017

Każde dziecko powinno to miejsce odwiedzić. Dużo atrakcji, dużo edukacji, nie ma pośpiechu, cały dzień trzeba poświęcić. I 7 i 15 latek będą mieli co robić.

1  Dziękujemy, Premol
Zrecenzowano 25 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Średnio ciekawie. Wiele stanowisk uszkodzonych lub zamknietych. Ograniczona ilosc miejsc na pokazy tematyczne sprawila ze nie udalo nam sie zobaczyc zadnego bo nie chcielismy tracic czasu na stanie w kolejkach. Niemila obsluga traktujaca moje dziecko protekcjonalnie i zwijajaca stanowisko zaraz przed jego nosem (ciezko bylo pani zostac 2 minuty zeby pokazac eksperyment). Bylismy w paru podobnych centrach w czechach, hiszpanii i anglii i to niestety wypada na koncu stawki. Najciekawsza czesc to ekspozycja w planetarium - nie przepelniona ludzmi i interesujaca. Samo planetarium musi popracowac nad kontrastem obrazu i ostroscia bo bylo momentami uciazliwe.

Dziękujemy, Sf3t3r

Centrum Nauki Kopernik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Centrum Nauki Kopernik? Podziel się wrażeniami!