Warszawa

“Rewelacyjne jedzenie”
Balkanski Kociol — recenzja

Balkanski Kociol
Nr 252 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Południowe

Na pewno wrócimy tutaj. Potrawy świeże i doprawione w punkt. Smaki, jakich nigdzie wcześniej nie spotkaliśmy.

Dziękujemy, mateos303

Zrecenzowano 23 czerwca 2019

W dniu dzisiejszym wybraliśmy się z mężem do Bałkańskiego Kotła. Urocza mała restauracyjka z bałkańską muzyką i pysznym jedzeniem. Zamówiliśmy pierożki z baraniną, mięsa dla dwojga, sałatkę szopską, zimną herbatę, piwo oraz bezę. Wszystkie dania były świeże i pyszne. Obsługa bardzo miła, a ceny niezbyt wygórowane. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, beti042
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liza684, Manager, Balkanski KociolOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Szanowna Pani,

Cieszymy się, że smakowało :).
Będzie nam miło gościć Państwa ponownie.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 9 marca 2019

Choć miejsce to nie należy do tanich, zdecydowanie warte jest swojej ceny. Kalmary przepyszne, jakby świeżo wyłowione z morza. Dodatki do głównych dań są przemyślane i rozmaite, nie ograniczają się jedynie do suchych niefinezyjnych ziemniaków. Obsługa działa bardzo sprawnie - pojawia się dokładnie wtedy, gdy trzeba. Warte polecenia!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, kolkoyod
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, byliśmy w osiem osob i praktycznie każdy jadł co innego, smakowo każdy zachwycony, jedzonko nie dość , że bardzo smaczne to pięknie wyglądające na talerzu. Bardzo miła obsługa. Zdecydowanie miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, IwonaZwierzch
Zrecenzowano 6 stycznia 2019

Bardzo smaczne potrawy , apetycznie podane . Fajne miejsce na spotkanie. Miejsce warte odwiedzenia. Z przyjemnością tu wrócę.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Rafał N

Balkanski Kociol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Balkanski Kociol? Podziel się wrażeniami!