“Tragiczna obsługa”
Flaming & Co — recenzja

Flaming & Co
Nr 349 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Południowe

Przed chwila chciałem wypić kawę. Było bardzo dużo wolnych stolików. Pani przy wejściu poinformowała mnie ze wszystkie stoliki są zarezerwowane. Po chwili podeszło małżeństwo i Pani powiedziała, ze są wolne stoliki. Odradzam ten lokal. Rodziny z dziećmi są niemile widziane.

Dziękujemy, Storyteller625175

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, bardzo przyjaźnie. Bardzo dobry rosół i frytki z batatów i nie tylko są przepyszne.
A pizza była idealna, ciasto nie było za grube ani za cię kie sos był pyszny i nie treaba było już jej kroić bo tak dokładnie i idealnie została pokrojona.
Jest tu super na wyjśća z wszystkimi a małe dzieci mają tu swój krainy plac zabaw który jest zamknięty i bardzo przytulny.

Dziękujemy, poligrafia
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałem się z przyjaciółmi na śniadanie. Uważam ze było warto.
Propozycje z karty zachęcające, wszystko bardzo smaczne i apetyczne.
Obsługa bardzo szybka, zawsze uśmiechnięta i życzliwa.
Lokal ładny, miły i świeży.
Takie śniadanie od razu nadaje lepszego samopoczucia na cały dzień

1  Dziękujemy, piotrxstec
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Flaming jak zwykle sprostał naszym oczekiwaniom! Szczególne podziękowania dla Pana Kuby oraz Pana Pawła, którzy zapewnili nam perfekcyjny serwis i dzięki którym mogliśmy tak miło spędzić czas w rodzinnej atmosferze! Jedzenie jak zwykle rewelacyjne! Dziekujemy! ❤️

3  Dziękujemy, Klaudia8785
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, na śniadanie wybrałam croissanty z szynką cotto i serem. Były idealnie wypieczone do tego zamówiłam latte na podwójnym espresso, która była cudownie podana. Lubię zaczynać dzień w dobrym stylu, dziękuję za pyszne śniadanie na jeszcze lepszy początek dnia.:)

1  Dziękujemy, MissJulieth

Flaming & Co — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Flaming & Co? Podziel się wrażeniami!