“Super miejsce :D”
Browarmia Krolewska — recenzja

Browarmia Krolewska
Nr 748 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 6 września 2019

Wraz ze znajomymi postanowiliśmy odwiedzić pewnego wieczoru Bierhalle mieszczące się na Krakowskim Przedmieściu i nie zawiedliśmy się. Obsługa bardzo miła a dania podane zgodnie z przedstawionym czasem oczekiwania. Do wyboru było 5 piw, z czego udało nam się spróbować 3 i muszę przyznać, że warte ceny. Bardzo miło wspominamy i pozdrawiamy :)

Dziękujemy, kj1o1234

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie nie polecam. Poszliśmy z kolegami na mecz, telewizor na początku nie działał, po 15 min ustawień zaczął działać z czego jakość meczu była taka, ze widzieliśmy biegające kwadraciki po zielonym polu. Obsługa masakra, jedzenie jeszcze gorsze. Nigdy nie bierzcie kurczaka na ostro. Tam była taka ilość tłuszczu, ze ryż który leżał obok był cały nasiąknięty tym olejem, sam kurczak bym obrzydliwy.

Dziękujemy, danielrV9959BN
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Karta dość obszerna jednak nie wszystko dostępne, piwo również wybiórczo dostępne, ale dobre.
Jedzenie średnie - można zjeść, ale nie zachwyca.
Ciekawy ogródek na ruchliwą drogę, wewnątrz lokalu klimat pubowy.
Czegoś brakuje temu lokalowi...

Dziękujemy, SAWORLD
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ocena motywowana przede wszystkim słabą obsługą. Mimo obecności kilku kelnerów na sali oczekiwanie zdecydowanie za długie. Można ponadto odnieść wrazenie braku koordynacji i sprawnego przekazywania informacji. Napoje ok. Burgery przeciętne, mięso nieciekawe.

Dziękujemy, pyottrechek
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Jak dla mnie, żeberka były smakowite. Mięsko odchodziło od kostek bezproblemowo, a i same kostki można było schrupać bezproblemowo.
Kurczak ze szpinakiem smakował zonie
A piwo ROSALIE i DUNKEL dodało wrażeń smakowych do całości.
Fajny ogródek.
Nie polecam siadania przy barierkach oddzielających od ulicy - problem z zebrakami

Dziękujemy, Krzysztof B

Browarmia Krolewska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Browarmia Krolewska? Podziel się wrażeniami!